Gå til hovedindhold

Viega rødgods forskruning, fladtættende med 1 omløber og ¾ nippel. Kantet, flad pakning AFM 34/2

ViegaEludstyrEAN: 4015211320249
Pris fra 101 krtil 111,25 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 10,25 kr (9% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 93,91 kr 18. maj

Sammenlign priser på Viega rødgods forskruning, fladtættende med 1 omløber og ¾ nippel. Kantet, flad pakning AFM 34/2 og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 101 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Viega rødgods forskruning, fladtættende med 1 omløber og ¾ nippel. Kantet, flad pakning AFM 34/2
101 kr
Til butik
Viega rødgods forskruning, fladtættende med 1 omløber og ¾ nippel. Kantet, flad pakning AFM 34/2 billede

Produktspecifikationer

Mærke: VIEGA
Kategori: Diverse El
Farve: 1
Artikel nr.: 320249
EAN: 4015211320249
Varenr.: 5765659
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Viega Tilslutningsforskruning 3/4" x 1" rødgods
101 kr
Til butik
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Rødgods Forskruning 1"X¾"
106,99 kr
Til butik
Rødgods Forskruning 1"X¾" billede

Produktinformation

Viega rødgods forskruning, fladtættende med 1" omløber og ¾" nippel. Kantet, flad pakning AFM 34/2. DVGW godkendt Viega rødgods forskruning, fladtættende med 1" omløber og ¾" nippel. Kantet, flad pakning AFM 34/2 Søgetermer: 0203012992

Produktspecifikationer

Mærke: Viega
Kategori: Plumbing Fittings & Supports
EAN: 4015211320249
Varenr.: 8014856814914
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Viega forskruning m. omlber, rdgods silicium bronze, 1" x 3/4", DVGW godkendt
109 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Rødgods forskruning 1"x¾"
111,25 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Viega rødgods forskruning, fladtættende med 1 omløber og ¾ nippel. Kantet, flad pakning AFM 34/2 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Viega rødgods forskruning, fladtættende med 1 omløber og ¾ nippel. Kantet, flad pakning AFM 34/2 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK101 kr140 krKøb
2Proshop DK101 kr140 krKøb
3Billigelogvvs.dk106,99 kr106,99 krKøb
4WATTOO.DK109 kr109 krKøb
5MaintainIt111,25 kr111,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Viega rødgods forskruning, fladtættende med 1 omløber og ¾ nippel. Kantet, flad pakning AFM 34/2

PriceData har fulgt prisen på Viega rødgods forskruning, fladtættende med 1 omløber og ¾ nippel. Kantet, flad pakning AFM 34/2 i 188 dage. Laveste pris i perioden er 91 kr (registreret d. 9. februar 2026), højeste er 108 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 102 kr.

Den nuværende pris på 101 kr er tæt på normalprisen. Prisen er steget 1% den seneste måned. Der er registreret 32 prisfald og 33 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 62 prisændringer for Viega rødgods forskruning, fladtættende med 1 omløber og ¾ nippel. Kantet, flad pakning AFM 34/2. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 62 prisændringer for Viega rødgods forskruning, fladtættende med 1 omløber og ¾ nippel. Kantet, flad pakning AFM 34/2 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
27. maj 2026101 kr5,99 kr (6%)
26. maj 2026106,99 kr5,99 kr (6%)
25. maj 2026101 kr5,99 kr (6%)
23. maj 2026106,99 kr6,99 kr (7%)
21. maj 2026100 kr5 kr (5%)
19. maj 202695 kr1,09 kr (1%)
18. maj 202693,91 kr6,09 kr (6%)
17. maj 2026100 kr1 kr (1%)
15. maj 2026101 kr6 kr (6%)
14. maj 202695 kr6 kr (6%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret