Gå til hovedindhold

No brand 3/4" Snavssamler i rødgods med integreret Y-filter

No brandEludstyrEAN: 5706555220027
Pris fra 173 krtil 615 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 442 kr (72% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 171 kr 1. apr.

Sammenlign priser på 3/4" Snavssamler i rødgods med integreret Y-filter og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 173 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Snavssamler mf/mf rdgods - 3/4"
173 kr
Til butik
Snavssamler mf/mf rdgods - 3/4" billede

Produktspecifikationer

Mærke: Pettinaroli
Kategori: WATTOO.DK VVS Varme & styring Snavssamlere
EAN: 5706555220027
Varenr.: 449115006
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
3/4 Snavssamler i rødgods med integreret Y-filter
238 kr
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Snavssamler 3/4" muffe/muffe, rødgods
256 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Snavssamler 3/4" muffe/muffe, rødgods
259 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
3/4" Snavssamler i rødgods med integreret Y-filter
260,04 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Snavssamler 3/4" muffe/muffe, rødgods
279 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
snavssamler 3/4'', rødgods. Muffe/muffe
615 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad 3/4" Snavssamler i rødgods med integreret Y-filter koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad 3/4" Snavssamler i rødgods med integreret Y-filter koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1WATTOO.DK173 kr173 krKøb
2CS MEGASTORE DK238 kr277 krKøb
3CompletVVS256 kr256 krKøb
4LavprisVVS259 kr259 krKøb
5EL-GROSSISTEN260,04 kr260,04 krKøb
6BilligVVS DK279 kr279 krKøb
7vvsfittings.dk615 kr615 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for 3/4" Snavssamler i rødgods med integreret Y-filter

PriceData har fulgt prisen på 3/4" Snavssamler i rødgods med integreret Y-filter i 161 dage. Laveste pris i perioden er 169 kr (registreret d. 24. december 2025), højeste er 238 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 197 kr.

Den nuværende pris på 173 kr er 12% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 27% den seneste måned. Der er registreret 11 prisfald og 12 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 24 prisændringer for 3/4" Snavssamler i rødgods med integreret Y-filter. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 24 prisændringer for 3/4" Snavssamler i rødgods med integreret Y-filter de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
27. maj 2026173 kr65 kr (27%)
26. maj 2026238 kr65 kr (38%)
23. maj 2026173 kr65 kr (27%)
22. maj 2026238 kr65 kr (38%)
8. maj 2026173 kr62,94 kr (27%)
7. maj 2026235,94 kr62,94 kr (36%)
30. apr. 2026173 kr62,94 kr (27%)
29. apr. 2026235,94 kr62,94 kr (36%)
21. apr. 2026173 kr2 kr (1%)
1. apr. 2026171 kr58 kr (25%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret