Gå til hovedindhold

Versace Eau Fraiche Extreme Pour Homme Eau De Parfum 50 ml

VersaceParfume og eau de cologneEAN: 8011003890972
Pris fra 403 krtil 730 kr
9 forhandlere

Prisforskel: 327 kr (45% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 394 kr 28. maj

Sammenlign priser på Versace Eau Fraiche Extreme Pour Homme Eau De Parfum 50 ml og køb billigst

9 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 403 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Versace Eau Fraiche Extreme Man Eau De Parfum 50ml
403 kr
Til butik
Versace Eau Fraiche Extreme Man Eau De Parfum 50ml billede

Produktspecifikationer

Mærke: Versace
Kategori: Eau de Parfume til mænd
Farve: 1
Artikel nr.: 8011003890972
EAN: 8011003890972
Varenr.: 24813882
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
VERSACE Eau Fraiche Extreme EDP - 50 ml
422 kr
Til butik
VERSACE Eau Fraiche Extreme EDP - 50 ml billede

Produktinformation

Versace Eau Fraîche Extrême - for manden med naturlig autoritet Versace Eau Fraîche Extrême er skabt til manden, der bærer sin selvsikkerhed med ro og elegance. Han bevæger sig ubesværet i et miljø af luksus og kvalitet og udstråler en medfødt sans for stil. Hans styrke udspringer indefra, og han lever med en følelse af frihed og nærvær. En moderne og frisk udgave af maskulinitet Duften giver de klassiske maskuline noter et nutidigt twist. Resultatet er en overraskende frisk og levende aroma, der kombinerer energiske topnoter med en dyb og magnetisk base. Åbningen er let og sprudlende med citronens friskhed, understøttet af blød geranium og den elegante renhed fra appelsinblomst. I hjertet forenes aromatiske salvie og lavendel med et subtilt men markant strejf af pink peber fra Madagaskar - en kombination, der skaber både kant og finesse. I basen folder varm cedertræ sig ud sammen med Ambrox® og musk, hvilket giver en markant, langtidsholdbar og tydeligt maskulin finish. Til manden der går sine egne veje Versace Eau Fraîche Extrême er intens, stilren og designet til mænd, der tør markere sig - uden at råbe højt. Duftnoter - Topnoter: Citron, Geranium, Appelsinblomst - Hjertenoter: Salvie, Lavendel, Pink Peber (Madagaskar) - Basenoter: Cedertræ, Ambrox®, Musk...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: VERSACE
Kategori: Parfume og dufte
Artikel nr.: 8011003890972
EAN: 8011003890972
Varenr.: 3428876
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Versace Eau Fraiche Extreme Edp Spray 50 ml
445 kr
Til butik
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Versace Man Eau Fraiche Extreme Eau De Parfum 50ml
-20%452 kr
Før 565 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til EauDeParfum.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Versace Eau Fraiche Extreme Pour Homme Eau De Parfum 50 ml
519 kr
Til butik
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Versace Man Eau Fraiche Extreme Eau de Parfum - 50 ml
526 kr
Til butik
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Versace Eau Fraiche Extreme EDP 50 ml
-25%547,5 kr
Før 730 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til BilligParfume.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Versace - Man Eau Fraiche Extreme Eau de Parfum - 50 ml
-17%574,95 kr
Før 695 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Versace Man Eau Fraiche Extreme Eau de Parfum 50 ml
730 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Versace Eau Fraiche Extreme Pour Homme Eau De Parfum 50 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Versace Eau Fraiche Extreme Pour Homme Eau De Parfum 50 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK403 kr442 krKøb
2Proshop DK422 kr461 krKøb
3Teknikproffset DK445 kr494 krKøb
4Cocopanda DK452 kr452 krKøb
5EauDeParfum.dk519 kr519 krKøb
6NordicFeel DK526 kr526 krKøb
7NiceHair.dk547,5 kr547,5 krKøb
8BilligParfume.dk574,95 kr574,95 krKøb
9Lyko DK730 kr730 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Versace Eau Fraiche Extreme Pour Homme Eau De Parfum 50 ml

PriceData har fulgt prisen på Versace Eau Fraiche Extreme Pour Homme Eau De Parfum 50 ml i 181 dage. Laveste pris i perioden er 394 kr (registreret d. 28. maj 2026), højeste er 509 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 459 kr.

Den nuværende pris på 403 kr er 12% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 9% den seneste måned. Der er registreret 25 prisfald og 20 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 45 prisændringer for Versace Eau Fraiche Extreme Pour Homme Eau De Parfum 50 ml. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 45 prisændringer for Versace Eau Fraiche Extreme Pour Homme Eau De Parfum 50 ml de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 2026403 kr9 kr (2%)
28. maj 2026394 kr28 kr (7%)
21. maj 2026422 kr1 kr (0%)
20. maj 2026423 kr1 kr (0%)
18. maj 2026422 kr20 kr (5%)
8. maj 2026442 kr1 kr (0%)
7. maj 2026441 kr1 kr (0%)
28. apr. 2026442 kr14 kr (3%)
27. apr. 2026456 kr14 kr (3%)
22. apr. 2026442 kr8,28 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret