Gå til hovedindhold

Versace Eau Fraiche Extreme Pour Homme Eau De Parfum 100 ml

VersaceParfume og eau de cologneEAN: 8011003890989
Pris fra 534 krtil 925 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 391 kr (42% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Versace Eau Fraiche Extreme Pour Homme Eau De Parfum 100 ml og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 534 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
VERSACE Eau Fraiche Extreme EDP - 100 ml
534 kr
Til butik
VERSACE Eau Fraiche Extreme EDP - 100 ml billede

Produktinformation

Versace Eau Fraîche Extrême - for manden med naturlig autoritet Versace Eau Fraîche Extrême er skabt til manden, der bærer sin selvsikkerhed med ro og elegance. Han bevæger sig ubesværet i et miljø af luksus og kvalitet og udstråler en medfødt sans for stil. Hans styrke udspringer indefra, og han lever med en følelse af frihed og nærvær. En moderne og frisk udgave af maskulinitet Duften giver de klassiske maskuline noter et nutidigt twist. Resultatet er en overraskende frisk og levende aroma, der kombinerer energiske topnoter med en dyb og magnetisk base. Åbningen er let og sprudlende med citronens friskhed, understøttet af blød geranium og den elegante renhed fra appelsinblomst. I hjertet forenes aromatiske salvie og lavendel med et subtilt men markant strejf af pink peber fra Madagaskar - en kombination, der skaber både kant og finesse. I basen folder varm cedertræ sig ud sammen med Ambrox® og musk, hvilket giver en markant, langtidsholdbar og tydeligt maskulin finish. Til manden der går sine egne veje Versace Eau Fraîche Extrême er intens, stilren og designet til mænd, der tør markere sig - uden at råbe højt. Duftnoter - Topnoter: Citron, Geranium, Appelsinblomst - Hjertenoter: Salvie, Lavendel, Pink Peber (Madagaskar) - Basenoter: Cedertræ, Ambrox®, Musk...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: VERSACE
Kategori: Parfume og dufte
Artikel nr.: 8011003890989
EAN: 8011003890989
Varenr.: 3428874
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Versace Man Eau Fraiche Extreme Eau De Parfum 100ml
-25%540 kr
Før 720 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Versace Eau Fraiche Extreme Edp Spray 100 ml
580 kr
Til butik
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Versace Eau Fraiche Extreme EDP 100 ml
-35%605,69 kr
Før 925 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Versace Man Eau Fraiche Extreme Eau de Parfum - 100 ml
667 kr
Til butik
Gå til BilligParfume.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Versace - Man Eau Fraiche Extreme Eau de Parfum - 100 ml
-21%694,95 kr
Før 885 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til EauDeParfum.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Versace Eau Fraiche Extreme Pour Homme Eau De Parfum 100 ml
885 kr
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Versace Man Eau Fraiche Extreme Eau de Parfum 100 ml
925 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Versace Eau Fraiche Extreme Pour Homme Eau De Parfum 100 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Versace Eau Fraiche Extreme Pour Homme Eau De Parfum 100 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK534 kr573 krKøb
2Cocopanda DK540 kr540 krKøb
3Teknikproffset DK580 kr629 krKøb
4NiceHair.dk605,69 kr605,69 krKøb
5NordicFeel DK667 kr667 krKøb
6BilligParfume.dk694,95 kr694,95 krKøb
7EauDeParfum.dk885 kr885 krKøb
8Lyko DK925 kr925 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Versace Eau Fraiche Extreme Pour Homme Eau De Parfum 100 ml

PriceData har fulgt prisen på Versace Eau Fraiche Extreme Pour Homme Eau De Parfum 100 ml i 180 dage. Laveste pris i perioden er 533 kr (registreret d. 7. februar 2026), højeste er 745 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 611 kr.

Den nuværende pris på 534 kr er 13% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 23% den seneste måned. Der er registreret 21 prisfald og 19 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 41 prisændringer for Versace Eau Fraiche Extreme Pour Homme Eau De Parfum 100 ml. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 41 prisændringer for Versace Eau Fraiche Extreme Pour Homme Eau De Parfum 100 ml de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026534 kr6 kr (1%)
20. maj 2026540 kr65,69 kr (11%)
12. maj 2026605,69 kr89,26 kr (13%)
11. maj 2026694,95 kr89,26 kr (15%)
9. maj 2026605,69 kr89,26 kr (13%)
8. maj 2026694,95 kr89,26 kr (15%)
27. apr. 2026605,69 kr71,69 kr (13%)
18. apr. 2026534 kr12 kr (2%)
15. apr. 2026546 kr29 kr (5%)
27. mar. 2026575 kr3 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret