Gå til hovedindhold

Estée Lauder Estee Lauder - Bronze Goddess Eau Fraiche Skinscent - 50 ml - Edt

Estée LauderParfume og eau de cologneTiaré blomst og kokosSommerduft til kvinderEAN: 0887167466135

Bronze Goddess Eau Fraiche er Estée Lauders ikoniske sommerduft med eksotiske noter af tiaré blomst, kokos og varme krydderier i 50ml. Læs mere

Pris fra 349 krtil 745 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 396 kr (53% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 264 kr 22. maj

Sammenlign priser på Estee Lauder - Bronze Goddess Eau Fraiche Skinscent - 50 ml - Edt og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 349 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til BilligParfume.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Estee Lauder - Bronze Goddess Eau Fraiche Skinscent - 50 ml - Edt
-58%349 kr
Før 825 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Estée Lauder Bronze Goddess Eau Fraiche Skinscent 50ml
-25%596 kr
Før 795 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Estee Lauder Bronze Goddess Eau Fraiche Skinscent 50 ml
-25%618,75 kr
Før 825 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Estée Lauder Bronze Goddess Eau Fraiche Skinscent (50ml)
-23%632 kr
Før 825 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Estée Lauder Bronze Goddess Eau Fraiche Skinscent 50 ml
745 kr
Til butik
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Estée Lauder Bronze Goddess Eau de Fraiche - 50 ml
745 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Estee Lauder - Bronze Goddess Eau Fraiche Skinscent - 50 ml - Edt koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Estee Lauder - Bronze Goddess Eau Fraiche Skinscent - 50 ml - Edt koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1BilligParfume.dk349 kr349 krKøb
2Cocopanda DK596 kr596 krKøb
3NiceHair.dk618,75 kr618,75 krKøb
4Bangerhead DK632 kr632 krKøb
5Lyko DK745 kr745 krKøb
6NordicFeel DK745 kr745 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Om produktet

Estée Lauder Bronze Goddess Eau Fraiche Skinscent 50ml

Estée Lauder

Bronze Goddess Eau Fraiche er Estée Lauders ikoniske sommerduft med eksotiske noter af tiaré blomst, kokos og varme krydderier i 50ml.

• Sommerduft til kvinder
• Tiaré blomst og kokos

Beskrivelse

Bronze Goddess Eau Fraiche Skinscent er Estée Lauders kultduft, der fanger essensen af sommer og varme. Denne forførende eau de toilette kombinerer den fløjlsbløde konsistens af tiaré blomst med cremet kokos og dybe, varme noter af rav, sandeltræ og vanilje. Duften er designet til den moderne kvinde, der ønsker at udstråle sensualitet og selvtillid. Med sin unikke blanding af eksotiske blomsternoter og orientalske krydderier skaber den en atmosfære af luksus og elegance. Perfekt til sommerdage og særlige lejligheder, hvor du ønsker at efterlade et uforglemmelig indtryk.

Specifikationer

Indhold:50ml
Topnoter:Tiaré blomst, Kokos
Basenoter:Rav, Sandeltræ, Vanilje
Duftfamilie:Blomstret Oriental
Hjertenoter:Jasmin, Magnolia
Produkttype:Eau de Toilette

Ofte stillede spørgsmål4 spørgsmål

Hvor længe holder Bronze Goddess duften på huden?

Som eau de toilette holder Bronze Goddess typisk 4-6 timer på huden, afhængig af hudtype og påføring.

Er Bronze Goddess velegnet til følsom hud?

Bronze Goddess er formuleret til normal hudpåføring, men vi anbefaler altid at teste på et lille hudområde først ved følsom hud.

Hvornår på året er Bronze Goddess bedst at bruge?

Bronze Goddess er især populær i sommer- og forårsmånederne grundet dens varme, eksotiske noter der minder om sol og strand.

Kan Bronze Goddess bruges både dag og aften?

Ja, duften er alsidig og kan bruges både til daglig brug og til festlige lejligheder om aftenen.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Estee Lauder - Bronze Goddess Eau Fraiche Skinscent - 50 ml - Edt

PriceData har fulgt prisen på Estee Lauder - Bronze Goddess Eau Fraiche Skinscent - 50 ml - Edt i 179 dage. Laveste pris i perioden er 264 kr (registreret d. 1. maj 2026), højeste er 349 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 293 kr.

Den nuværende pris på 349 kr er 19% over normalprisen. Prisen er steget 3% den seneste måned. Der er registreret 13 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 22 prisændringer for Estee Lauder - Bronze Goddess Eau Fraiche Skinscent - 50 ml - Edt. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 22 prisændringer for Estee Lauder - Bronze Goddess Eau Fraiche Skinscent - 50 ml - Edt de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
27. maj 2026349 kr40 kr (13%)
23. maj 2026309 kr45 kr (17%)
22. maj 2026264 kr1 kr (0%)
21. maj 2026265 kr1 kr (0%)
16. maj 2026264 kr1 kr (0%)
14. maj 2026265 kr75 kr (22%)
12. maj 2026340 kr76 kr (29%)
11. maj 2026264 kr1 kr (0%)
9. maj 2026265 kr73 kr (22%)
8. maj 2026338 kr73 kr (28%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret