Gå til hovedindhold

Estée Lauder Estee Lauder Bronze Goddess Solei De Nuit 50ml Eau De Parfum

Pris fra 496,66 krtil 829 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 332,34 kr (40% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 467 kr 15. mar.

Sammenlign priser på Estee Lauder Bronze Goddess Solei De Nuit 50ml Eau De Parfum og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 496.66 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Estee Lauder Bronze Goddess Solei De Nuit 50ml Eau De Parfum
496,66 kr
Til butik
Estee Lauder Bronze Goddess Solei De Nuit 50ml Eau De Parfum billede

Produktspecifikationer

Mærke: Estee Lauder
Kategori: Eau de Parfume til kvinder
Farve: 1
Artikel nr.: 0887167705975
EAN: 0887167705975
Varenr.: 24528298
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Estée Lauder Bronze Goddess Nuit EdP (50 ml)
-20%663 kr
Før 825 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Estée Lauder Bronze Goddess Nuit EdP (50 ml) billede

Produktinformation

Forlad dig selv i nattens magi. Dyk ned i begærets dybder, mens solen sænker sig over en afsidesliggende ø-paradis. Et fortryllende landskab med uendelige strande oplyses under stjernerne, og skumringen er din at erobre. Glimtende refleksioner af Bergamot Essence danser henover de fine kronblade af Ylang Ylang-deres krydrede og blomsteragtige facetter forstærket af den sensuelle Pepper. Noter af saltet kokosnød vækker minder om dagens strålende Eau Fraîche, mens en buket af blomster folder sig ud i nattens hede. Alt er varmt. Alt er begær. Bronze Goddess, dagen igennem. Fra solopgang til solnedgang er varmen på sit højeste. Bronze Goddess Eau Fraîche får din dag til at gløde, og Bronze Goddess Nuit tænder op under natten. Topnoter: Bergamot Essence Pepper Ylang Ylang Hjertenoter: Saltet Kokosnød Jasmine Sambac Natblomstrende Orkidé Basisnoter: Mørk Tonka Cashmere Træ Ambrox...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Eau de Parfum til hende
Vægt: 298g
Artikel nr.: G7KF010000
EAN: 0887167705975
Varenr.: B093615
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Estée Lauder Bronze Goddess Nuit Eau de Parfum - 50 ml
766 kr
Til butik
Estée Lauder Bronze Goddess Nuit Eau de Parfum - 50 ml billede

Produktinformation

En sensuel natrejse gennem luksuriøs parfymekunstEstée Lauder Bronze Goddess Nuit Eau de Parfum forvandler natten til en fortryllende oplevelse af begær og elegans. Denne avancerede dameparfyme fanger essensen af et privat øparadis når skumringen falder, hvor bergamot essens danser med ylang ylang og brændende peber skaber en krydret blomstret åbning. Saltede kokosnoder minder om dagens glowende varme, mens en måneskinbuket af jasmine sambac og natblomstrende orkidé blomstrer i nattens hede. De dybe basenoter af mørk tonka, cashmere woods og ambrox omslutter dig i en varm, sensuel duft som varer hele natten. Denne lyxiga EdP er den perfekte fortsættelse på Bronze Goddess-kollektionen, designet til kvinden som vil omfavne nattens mysterium og passion.Hvad der gør denne natparfyme ekstraordinærElegant sammensætning af bergamot essens, ylang ylang og krydret peber for en avancerad åbningHjertet af saltet kokos og jasmine sambac skaber en sensuel blomstret buketDybe basenoter af cashmere woods og ambrox giver en langvarig, varm duftDel af den ikoniske Bronze Goddess-kollektion fra Estée LauderSådan skaber du den perfekte natlige duftoplevelseSpray over hele kroppen når du vil mærke natten komme og lad duften omslute dig i dens sensuelle varme.Oplev nattens forførende kraft med Bronze Goddess Nuit. Opdag denne lyxiga parfyme allerede i dag.

Produktspecifikationer

Kategori: Dameparfume
Størrelse: 50 ml
Artikel nr.: 189973
EAN: 0887167705975
Varenr.: 189973
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Estée Lauder Bronze Goddess Nuit Eau de Parfum 50 ml
829 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Estee Lauder Bronze Goddess Solei De Nuit 50ml Eau De Parfum koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Estee Lauder Bronze Goddess Solei De Nuit 50ml Eau De Parfum koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK496,66 kr535,66 krKøb
2Bangerhead DK663 kr663 krKøb
3NordicFeel DK766 kr766 krKøb
4Lyko DK829 kr829 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Estee Lauder Bronze Goddess Solei De Nuit 50ml Eau De Parfum

PriceData har fulgt prisen på Estee Lauder Bronze Goddess Solei De Nuit 50ml Eau De Parfum i 178 dage. Laveste pris i perioden er 457 kr (registreret d. 4. februar 2026), højeste er 645 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 521 kr.

Den nuværende pris på 496,66 kr er 5% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 4% den seneste måned. Der er registreret 31 prisfald og 32 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 64 prisændringer for Estee Lauder Bronze Goddess Solei De Nuit 50ml Eau De Parfum. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 64 prisændringer for Estee Lauder Bronze Goddess Solei De Nuit 50ml Eau De Parfum de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
13. maj 2026496,66 kr70,34 kr (12%)
9. maj 2026567 kr52 kr (8%)
7. maj 2026619 kr52 kr (9%)
6. maj 2026567 kr48 kr (9%)
5. maj 2026519 kr43 kr (9%)
2. maj 2026476 kr43 kr (8%)
1. maj 2026519 kr43 kr (9%)
30. apr. 2026476 kr43 kr (8%)
26. apr. 2026519 kr43 kr (9%)
25. apr. 2026476 kr43 kr (8%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret