Gå til hovedindhold

Villeroy & Boch VB Subway 2.0 SlimSeat hvid - 9M78 sæde med quick release og soft-close

Villeroy & BochSanitetEAN: 4051202264116
Pris fra 1.244 krtil 1.736 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 492 kr (28% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.220 kr 29. maj

Sammenlign priser på VB Subway 2.0 SlimSeat hvid - 9M78 sæde med quick release og soft-close og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1244 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
VB Subway 2.0 SlimSeat hvid - 9M78 sæde med quick release og soft-close
1.244 kr
Til butik
VB Subway 2.0 SlimSeat hvid - 9M78 sæde med quick release og soft-close billede

Produktspecifikationer

Kategori: Toiletsæder
Farve: 1
Artikel nr.: 9M78S101
EAN: 4051202264116
Varenr.: 5865869
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Villeroy & Boch Subway 2.0 Slim toiletsæde, soft close, aftagelig, hvid
1.499 kr
Til butik
Villeroy & Boch Subway 2.0 Slim toiletsæde, soft close, aftagelig, hvid billede

Produktinformation

Villeroy & Boch Subway 2.0 Slim toiletsæde med quick release og soft-close Med rustfrie beslag. Soft Close: En funktion der giver en langsom, forsigtig lukning af sæde samt låg.Quick-release: Samme funktion der gør det nemt at løfte sædet af ved rengøring...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Toiletter & tilbehør
Farve: white
Størrelse: 439 x 374 x 43 mm
EAN: 4051202264116
Varenr.: 614675000
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
V&B Subway 2.0 toiletsæde 9M78 med quick release og soft-close. Hvid
1.563 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Villeroy & Boch Subway 2,0 wc-sæde
1.572,38 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Villeroy & Boch Subway 2.0 Slim toiletsæde, soft close, aftagelig, hvid
-10%1.736 kr
Før 1.929 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad VB Subway 2.0 SlimSeat hvid - 9M78 sæde med quick release og soft-close koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad VB Subway 2.0 SlimSeat hvid - 9M78 sæde med quick release og soft-close koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK1.244 kr1.244 krKøb
2CompletVVS1.499 kr1.499 krKøb
3Elvvs.dk1.563 kr1.563 krKøb
4EL-GROSSISTEN1.572,38 kr1.572,38 krKøb
5BilligVVS DK1.736 kr1.736 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for VB Subway 2.0 SlimSeat hvid - 9M78 sæde med quick release og soft-close

PriceData har fulgt prisen på VB Subway 2.0 SlimSeat hvid - 9M78 sæde med quick release og soft-close i 182 dage. Laveste pris i perioden er 1.209 kr (registreret d. 2. december 2025), højeste er 1.329 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.246 kr.

Den nuværende pris på 1.244 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 1% den seneste måned. Der er registreret 30 prisfald og 21 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 51 prisændringer for VB Subway 2.0 SlimSeat hvid - 9M78 sæde med quick release og soft-close. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 51 prisændringer for VB Subway 2.0 SlimSeat hvid - 9M78 sæde med quick release og soft-close de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 20261.244 kr24 kr (2%)
29. maj 20261.220 kr24 kr (2%)
21. maj 20261.244 kr4 kr (0%)
20. maj 20261.240 kr15 kr (1%)
11. maj 20261.255 kr49 kr (4%)
9. maj 20261.304 kr49 kr (4%)
4. maj 20261.255 kr24 kr (2%)
2. maj 20261.231 kr24 kr (2%)
1. maj 20261.255 kr1 kr (0%)
30. apr. 20261.256 kr24 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret