Gå til hovedindhold

Villeroy & Boch VB 8M42 Subway 3.0 Slimsæde sc - V&B 8M42 Subway 3.0 SlimSeat sæde sc/qr

Villeroy & BochSanitetEAN: 4062373755938
Pris fra 1.525 krtil 1.799 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 274 kr (15% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.501 kr 2. maj

Sammenlign priser på VB 8M42 Subway 3.0 Slimsæde sc - V&B 8M42 Subway 3.0 SlimSeat sæde sc/qr og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1525 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Villeroy & Boch Subway 3.0 toiletsæde, soft close, aftagelig, hvid
-10%1.525 kr
Før 1.695 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Villeroy & Boch Subway 3.0 toiletsæde, soft close, aftagelig, hvid billede

Produktinformation

Subway 3.0 - En optimeret klassiker Subway serien fra Villeroy & Boch er kommet i en opgraderet version. Designet på toilet og sæde er dog stadig lige så stilrent og enkelt, som det altid har været. Aftageligt sæde med soft close Subway 3.0 sædet er desig...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Toilettet
Farve: white
Størrelse: 438x374x42 mm
EAN: 4062373755938
Varenr.: 614672200
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
VB 8M42 Subway 3.0 Slimsæde sc - V&B 8M42 Subway 3.0 SlimSeat sæde sc/qr
1.551 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
V&B 8M42 Subway 3.0 SlimSeat sæde sc/qr
1.573,59 kr
Til butik
V&B 8M42 Subway 3.0 SlimSeat sæde sc/qr billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

EAN: 4062373755938
Varenr.: 15843945283919
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Villeroy & Boch Subway 3.0 toiletbræt, soft close, aftagelig, hvid
1.599 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
V&B 8M42 Subway 3.0 toiletsæde slim, med softclose/quick release
1.620 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
V&B 8M42 Subway 3.0 toiletsæde slim, med softclose/quick release
1.751,25 kr
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Villeroy & Boch Subway 3.0 toiletsæde, soft close, aftagelig, hvid
1.799 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad VB 8M42 Subway 3.0 Slimsæde sc - V&B 8M42 Subway 3.0 SlimSeat sæde sc/qr koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad VB 8M42 Subway 3.0 Slimsæde sc - V&B 8M42 Subway 3.0 SlimSeat sæde sc/qr koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1BilligVVS DK1.525 kr1.525 krKøb
2CS MEGASTORE DK1.551 kr1.551 krKøb
3EL-GROSSISTEN1.573,59 kr1.573,59 krKøb
4LavprisVVS1.599 kr1.599 krKøb
5Elvvs.dk1.620 kr1.620 krKøb
6vvsfittings.dk1.751,25 kr1.751,25 krKøb
7CompletVVS1.799 kr1.799 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for VB 8M42 Subway 3.0 Slimsæde sc - V&B 8M42 Subway 3.0 SlimSeat sæde sc/qr

PriceData har fulgt prisen på VB 8M42 Subway 3.0 Slimsæde sc - V&B 8M42 Subway 3.0 SlimSeat sæde sc/qr i 182 dage. Laveste pris i perioden er 1.260 kr (registreret d. 3. december 2025), højeste er 1.642 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.525 kr.

Den nuværende pris på 1.525 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 1% den seneste måned. Der er registreret 19 prisfald og 23 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 41 prisændringer for VB 8M42 Subway 3.0 Slimsæde sc - V&B 8M42 Subway 3.0 SlimSeat sæde sc/qr. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 41 prisændringer for VB 8M42 Subway 3.0 Slimsæde sc - V&B 8M42 Subway 3.0 SlimSeat sæde sc/qr de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
17. maj 20261.525 kr9 kr (1%)
16. maj 20261.534 kr9 kr (1%)
15. maj 20261.525 kr9 kr (1%)
14. maj 20261.534 kr9 kr (1%)
3. maj 20261.525 kr24 kr (2%)
2. maj 20261.501 kr1 kr (0%)
1. maj 20261.502 kr1 kr (0%)
30. apr. 20261.503 kr122 kr (8%)
24. apr. 20261.625 kr17 kr (1%)
23. apr. 20261.642 kr17 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret