Gå til hovedindhold

Varta High Energy - Batteri 9V - Alkalisk - 550 mAh

VartaBatterierEAN: 4008496626656
Pris fra 13,03 krtil 99 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 85,97 kr (87% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 11,25 kr 5. apr.

Sammenlign priser på Varta High Energy - Batteri 9V - Alkalisk - 550 mAh og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 13.03 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
VARTA Energy 9V alkaline batteri
13,03 kr
Til butik
VARTA Energy 9V alkaline batteri billede

Produktinformation

VARTA Energy 9V alkaline batteri kort med 1stk

Produktspecifikationer

Mærke: VARTA
Kategori: El materiel
EAN: 4008496626656
Varenr.: 15845464244559
Gå til EL-NETSALG
TrustScore 4 ud af 53,8
VARTA Energy 9V alkaline batteri
13,03 kr
Til butik
VARTA Energy 9V alkaline batteri billede

Produktinformation

VARTA Energy 9V alkaline batteriet leverer pålidelig og stabil energi til dine elektriske apparater, der kræver 9-volts strømforsyning. Batteriets alkaline-teknologi sikrer længere driftstid sammenlignet med standard batterier, hvilket gør det ideelt til...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: El materiel
EAN: 4008496626656
Varenr.: 15110483149126
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Batteri alkaline 9v 6lr61
15 kr
Til butik
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Batteri Alkaline 9V 6Lr61
15,15 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Varta High Energy - Batteri 9V - Alkalisk - 550 mAh
15,36 kr
Til butik
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Batteri alkaline 9V 6LR61
18,5 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Batteri 9 V alkalisk - VARTA Energy
-11%79 kr
Før 89 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Batteri 9 V alkalisk - VARTA Energy
-9%99 kr
Før 109 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Varta High Energy - Batteri 9V - Alkalisk - 550 mAh koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Varta High Energy - Batteri 9V - Alkalisk - 550 mAh koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1EL-GROSSISTEN13,03 kr13,03 krKøb
2EL-NETSALG13,03 kr13,03 krKøb
3MaintainIt15 kr15 krKøb
4Billigelogvvs.dk15,15 kr15,15 krKøb
5CS MEGASTORE DK15,36 kr54,36 krKøb
6WATTOO.DK18,5 kr18,5 krKøb
7Boligcenter DK79 kr79 krKøb
8Vivas DK99 kr178 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Varta High Energy - Batteri 9V - Alkalisk - 550 mAh

PriceData har fulgt prisen på Varta High Energy - Batteri 9V - Alkalisk - 550 mAh i 170 dage. Laveste pris i perioden er 10,62 kr (registreret d. 16. december 2025), højeste er 15 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 12 kr.

Den nuværende pris på 13,03 kr er 9% over normalprisen. Der er registreret 8 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 17 prisændringer for Varta High Energy - Batteri 9V - Alkalisk - 550 mAh. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 17 prisændringer for Varta High Energy - Batteri 9V - Alkalisk - 550 mAh de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
11. apr. 202613,03 kr1,78 kr (16%)
5. apr. 202611,25 kr
19. feb. 202611,16 kr
18. feb. 202611,25 kr1,78 kr (14%)
17. feb. 202613,03 kr1,78 kr (16%)
10. feb. 202611,25 kr1,78 kr (14%)
3. feb. 202613,03 kr1,97 kr (13%)
2. feb. 202615 kr1,97 kr (15%)
31. jan. 202613,03 kr
26. jan. 202614 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret