Gå til hovedindhold

Varta LR6/AA (Mignon) (4906) batteri, 4 stk. blister alkaline mangan batteri, 1,5 V

VartaBatterierEAN: 4008496559435
Pris fra 13,58 krtil 54,94 kr
16 forhandlere

Prisforskel: 41,36 kr (75% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Varta LR6/AA (Mignon) (4906) batteri, 4 stk. blister alkaline mangan batteri, 1,5 V og køb billigst

16 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 13.58 kr. 16 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Varta High Energy - Batteri 4 x AA type - Alkalisk
13,58 kr
Til butik
Varta High Energy - Batteri 4 x AA type - Alkalisk billede

Produktspecifikationer

Mærke: Varta
Kategori: Andre batterier
Farve: 2
Artikel nr.: 04906121414
EAN: 4008496559435
Varenr.: 668558
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Batteri longlife power lr06 4st/fp
20 kr
Til butik
Gå til Kondomkongen DK
TrustScore 3 ud af 52,7
Varta Longlife Power AA 4 stk
25 kr
Til butik
Varta Longlife Power AA 4 stk billede

Produktinformation

Varta Longlife Power AA er det mest kraftfulde af VARTA AA batterierne.Specielt til brug i enheder som f.eks. Legetøj, kameraer, lydenheder, computertilbehør eller lommelygter i topkvalitet tilbyder VARTA High Energy optimal ydelse til enheder med et højt energiforbrug. High Energy giver høj ydeevne med innovative grafit- og anodeopskrifter og en effektiv elektrolyt. Mangandioxid af høj kvalitet med ekstra bariumsulfatstof og indvendig bægerbeklædning bidrager til den høje samlede effekt. Kontinuerlig forskning og udvikling gør Varta i stand til løbende at forbedre produktkvaliteten. Høj ydeevne og en holdbarhed på 10 år garanterer kvaliteten i cellen.Særlige funktioner og detaljer:4-pakningPerfekt til energisultne enhederKraftfuld og pålidelig...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Øvrigt
EAN: 4008496559435
Varenr.: 3450-4
Gå til InkClub DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Varta Varta Longlife Power batteri - AA, 4 pk. 4906121414 Modsvarer: N/A
-10%26 kr
Før 29 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
High Energy alkaline AA batteri 4 stk
27,13 kr
Til butik
Gå til EL-NETSALG
TrustScore 4 ud af 53,8
High Energy alkaline AA batteri 4 stk
27,13 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Varta LR6/AA (Mignon) (4906) batteri, 4 stk. blister alkaline mangan batteri, 1,5 V
-28%28 kr
Før 39 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
VARTA High Energy batteri
30 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Varta High Energy AA type Standardbatterier 4
38 kr
Til butik
Gå til ORION Erotik Shop
TrustScore 4.5 ud af 54,3
4 stk. VARTA-batterier AA
39 kr
Til butik
Gå til RedOffice Konpap
TrustScore 4.5 ud af 54,1
E-mærke certificeret
Batteri VARTA Longlife power AA
39,88 kr
Til butik
Gå til Almas Park & Fritid
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Varta AA batterier
39,95 kr
Til butik
Gå til Globaltools.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Batteri longlife pow lr06 1,5v
45 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Varta 1x4 Varta High Energy AA LR 6
49 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Varta Alkaline Batteri Aa 1.5 V High Energy 4-Bobler
50 kr
Til butik
Gå til Hertels Boresko
TrustScore 4 ud af 53,7
Batteri Varta Longlife Power AA 4 stk
54,94 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 16 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Varta LR6/AA (Mignon) (4906) batteri, 4 stk. blister alkaline mangan batteri, 1,5 V koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 16 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Varta LR6/AA (Mignon) (4906) batteri, 4 stk. blister alkaline mangan batteri, 1,5 V koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK13,58 kr52,58 krKøb
2MaintainIt20 kr20 krKøb
3Kondomkongen DK25 kr25 krKøb
4InkClub DK26 kr26 krKøb
5EL-GROSSISTEN27,13 kr27,13 krKøb
6EL-NETSALG27,13 kr27,13 krKøb
7Teknikproffset DK28 kr77 krKøb
8Proshop DK30 kr69 krKøb
9CompuMail DK38 kr38 krKøb
10ORION Erotik Shop39 kr39 krKøb
11RedOffice Konpap39,88 kr39,88 krKøb
12Almas Park & Fritid39,95 kr39,95 krKøb
13Globaltools.dk45 kr45 krKøb
14Ultrashop49 kr49 krKøb
15Elvvs.dk50 kr50 krKøb
16Hertels Boresko54,94 kr54,94 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Varta LR6/AA (Mignon) (4906) batteri, 4 stk. blister alkaline mangan batteri, 1,5 V

PriceData har fulgt prisen på Varta LR6/AA (Mignon) (4906) batteri, 4 stk. blister alkaline mangan batteri, 1,5 V i 179 dage. Laveste pris i perioden er 13,58 kr (registreret d. 27. maj 2026), højeste er 25 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 17 kr.

Den nuværende pris på 13,58 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 14 prisfald og 14 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 29 prisændringer for Varta LR6/AA (Mignon) (4906) batteri, 4 stk. blister alkaline mangan batteri, 1,5 V. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 29 prisændringer for Varta LR6/AA (Mignon) (4906) batteri, 4 stk. blister alkaline mangan batteri, 1,5 V de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
27. maj 202613,58 kr6,42 kr (32%)
24. apr. 202620 kr6 kr (43%)
21. apr. 202614 kr7,1 kr (34%)
20. apr. 202621,1 kr7,1 kr (51%)
19. apr. 202614 kr7,1 kr (34%)
18. apr. 202621,1 kr1,1 kr (6%)
14. apr. 202620 kr5 kr (20%)
25. mar. 202625 kr11,25 kr (82%)
11. mar. 202613,75 kr11,25 kr (45%)
10. mar. 202625 kr11,25 kr (82%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret