Gå til hovedindhold

Varta Longlife Power 4922 - Batteri 2 x 9V - Alkalisk

VartaBatterierEAN: 4008496559909
Pris fra 26 krtil 51,89 kr
9 forhandlere

Prisforskel: 25,89 kr (50% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 25 kr 19. maj

Sammenlign priser på Varta Longlife Power 4922 - Batteri 2 x 9V - Alkalisk og køb billigst

9 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 26 kr. 9 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Varta Longlife Power 4922 - Batteri 2 x 9V - Alkalisk
26 kr
Til butik
Varta Longlife Power 4922 - Batteri 2 x 9V - Alkalisk billede

Produktspecifikationer

Mærke: Varta
Kategori: Andre batterier
Farve: 2
Artikel nr.: 4922121412
EAN: 4008496559909
Varenr.: 1809582
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Varta Longlife Power batteri, alkaline, 9V, 2-pak
34,25 kr
Til butik
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Batteri Alkaline 9V 2-Pack
34,74 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Batteri alkaline 9v 2-pack
35 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
VARTA High Energy 04922
42 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Varta Longlife Power 9V 2 Pack (B)
47 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Varta High Energy 9V Standardbatterier 2
48 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
VARTA LONGLIFE POWER 9V Alkaline.
51,89 kr
Til butik
Gå til EL-NETSALG
TrustScore 4 ud af 53,8
51,89 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Varta Longlife Power 4922 - Batteri 2 x 9V - Alkalisk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Varta Longlife Power 4922 - Batteri 2 x 9V - Alkalisk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK26 kr65 krKøb
2WATTOO.DK34,25 kr34,25 krKøb
3Billigelogvvs.dk34,74 kr34,74 krKøb
4MaintainIt35 kr35 krKøb
5Proshop DK42 kr81 krKøb
6Teknikproffset DK47 kr96 krKøb
7CompuMail DK48 kr48 krKøb
8EL-GROSSISTEN51,89 kr51,89 krKøb
9EL-NETSALG51,89 kr51,89 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Varta Longlife Power 4922 - Batteri 2 x 9V - Alkalisk

PriceData har fulgt prisen på Varta Longlife Power 4922 - Batteri 2 x 9V - Alkalisk i 169 dage. Laveste pris i perioden er 25 kr (registreret d. 18. april 2026), højeste er 34,74 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 29 kr.

Den nuværende pris på 26 kr er 10% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 4% den seneste måned. Der er registreret 16 prisfald og 22 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 39 prisændringer for Varta Longlife Power 4922 - Batteri 2 x 9V - Alkalisk. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 39 prisændringer for Varta Longlife Power 4922 - Batteri 2 x 9V - Alkalisk de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
21. maj 202626 kr8,74 kr (25%)
20. maj 202634,74 kr9,74 kr (39%)
19. maj 202625 kr9,25 kr (27%)
18. maj 202634,25 kr9,25 kr (37%)
12. maj 202625 kr1,91 kr (7%)
11. maj 202626,91 kr1,91 kr (8%)
6. maj 202625 kr9,74 kr (28%)
29. apr. 202634,74 kr
28. apr. 202634,25 kr9,25 kr (37%)
25. apr. 202625 kr9,25 kr (27%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret