Gå til hovedindhold

Varta Longlife Power - Batteri 12 x AAA / LR03 - alkalisk-mangan

VartaBatterierEAN: 4008496067053
Pris fra 36,25 krtil 60 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 23,75 kr (40% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 34,25 kr 29. mar.

Sammenlign priser på Varta Longlife Power - Batteri 12 x AAA / LR03 - alkalisk-mangan og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 36.25 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Longlife power aaa pak 12 (8+4)
36,25 kr
Til butik
Longlife power aaa pak 12 (8+4) billede

Produktinformation

Kraftfuld energi til strømkrævende enheder, f.eks. batteridrevet legetøj, trådløsmus, lommelygter mm.Garanteret opbevaringstid på 10 årFremstillet i Tyskland1,5V, alkaline

Produktspecifikationer

Mærke: Varta
EAN: 4008496067053
Varenr.: 9494650507
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Longlife Power Aaa Pak 12 (8+4)
36,37 kr
Til butik
Longlife Power Aaa Pak 12 (8+4) billede

Produktinformation

Kraftfuld energi til strømkrævende enheder, f.eks. batteridrevet legetøj, trådløs mus, lommelygter mm. Garanteret opbevaringstid på 10 år Fremstillet i Tyskland 1,5V, alkaline LONGLIFE POWER AAA PAK 12 (8+4) Søgetermer: 9494650507 - 4903121772 - 949465050...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Varta
Kategori: Do not delete
EAN: 4008496067053
Varenr.: 10098460983633
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Varta Longlife Power - Batteri 12 x AAA / LR03 - alkalisk-mangan
38,94 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
LONGLIFE POWER AAA PAK 12 (8+4)
39,13 kr
Til butik
Gå til EL-NETSALG
TrustScore 4 ud af 53,8
LONGLIFE POWER AAA PAK 12 (8+4)
39,13 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
VARTA Longlife Power AAA - 12-Pack (8+4)
51 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Varta Longlife Power AAA / LR03 Standardbatterier
60 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Varta Longlife Power - Batteri 12 x AAA / LR03 - alkalisk-mangan koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Varta Longlife Power - Batteri 12 x AAA / LR03 - alkalisk-mangan koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1MaintainIt36,25 kr36,25 krKøb
2Billigelogvvs.dk36,37 kr36,37 krKøb
3CS MEGASTORE DK38,94 kr77,94 krKøb
4EL-GROSSISTEN39,13 kr39,13 krKøb
5EL-NETSALG39,13 kr39,13 krKøb
6Proshop DK51 kr90 krKøb
7CompuMail DK60 kr60 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Varta Longlife Power - Batteri 12 x AAA / LR03 - alkalisk-mangan

PriceData har fulgt prisen på Varta Longlife Power - Batteri 12 x AAA / LR03 - alkalisk-mangan i 178 dage. Laveste pris i perioden er 34 kr (registreret d. 2. marts 2026), højeste er 47 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 37 kr.

Den nuværende pris på 36,25 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 9 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 20 prisændringer for Varta Longlife Power - Batteri 12 x AAA / LR03 - alkalisk-mangan. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 20 prisændringer for Varta Longlife Power - Batteri 12 x AAA / LR03 - alkalisk-mangan de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
19. maj 202636,25 kr
25. apr. 202636,37 kr
18. apr. 202635,95 kr1,28 kr (4%)
14. apr. 202634,67 kr1,58 kr (4%)
13. apr. 202636,25 kr1,58 kr (5%)
5. apr. 202634,67 kr
29. mar. 202634,25 kr
2. mar. 202634 kr1 kr (3%)
18. feb. 202635 kr2 kr (5%)
17. feb. 202637 kr2 kr (6%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret