Gå til hovedindhold

OBH Nordica Varmluftsbørste Artist Keratin Care Hot Air Styler 650 W

OBH NordicaKamme og børsterEAN: 5708642035453
Pris fra 369 krtil 671 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 302 kr (45% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 209 kr 11. apr.

Sammenlign priser på Varmluftsbørste Artist Keratin Care Hot Air Styler 650 W og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 369 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Kai Berntsen ApS
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
OBH 3545 Artist Airstyler Keratin Care
369 kr
Til butik
OBH 3545 Artist Airstyler Keratin Care billede

Produktinformation

Stylingbørste med 2 hoveder: Volumebørste Ø30 mm og Varmebørste Ø35 mm Børsterne er med ekstra keratin og tourmalin for skånsom og plejende styling, samt reduceret statisk elektricitet. 3 varmeindstillinger og 2 hastigheder, samt cool shot til

Produktspecifikationer

Mærke: OBH
Kategori: Krøllejern
EAN: 5708642035453
Varenr.: 5708642035453
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
OBH Nordica Artist Air Styler Keratin Care - 3545
-28%539 kr
Før 749,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
OBH Nordica Artist Air Styler Keratin Care - 3545 billede

Produktinformation

OBH Nordica Artist Air Styler Keratin Care er varmlufts-styleren, som styler dit hår med omtanke. Varmlufts-styleren er belagt med keratin og turmalin, som modvirker krus, gør håret silkeblødt og tilfører ekstra glans. Varmluftsbørsten har 3 forskellige v...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: OBH Nordica
EAN: 5708642035453
Varenr.: 110977
Gå til Estore DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Varmluftsbørste Artist Keratin Care Hot Air Styler 650 W
-14%569 kr
Før 659 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Varmluftsbørste Artist Keratin Care Hot Air Styler 650 W billede

Produktinformation

Artist Keratin Care er varmluftsstyleren, der styler dit hår med omhu Hot Air Styleren er infunderet med keratin og turmalin, der modvirker krus, gør håret silkeblødt og tilføjer ekstra glans. Varmluftsbørsten har 3 forskellige varmetilstande og en kølig funktion og 2 forskellige børstehoveder; en volumenbørste (ø 30 mm) og en varmebørste (ø 35 mm). Med ekstra keratin, turmalin, 2 forskellige børstehoveder og en 3 m lang ledning er styling med Keratin Care let, sjov og skånsom for dit hår. Derudover fungerer varmluftstyleren lige så godt i tørt som i fugtigt hår.

Produktspecifikationer

Mærke: OBH Nordica
Kategori: Hjem & Hobby
Vægt: 0.62g
Artikel nr.: ONC-A12056
EAN: 5708642035453
Varenr.: 28898
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
OBH Nordica Krøllejern Artist Keratin Care 3545
671 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Varmluftsbørste Artist Keratin Care Hot Air Styler 650 W koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Varmluftsbørste Artist Keratin Care Hot Air Styler 650 W koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Kai Berntsen ApS369 kr369 krKøb
2NiceHair.dk539 kr539 krKøb
3Estore DK569 kr569 krKøb
4Proshop DK671 kr710 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Varmluftsbørste Artist Keratin Care Hot Air Styler 650 W

PriceData har fulgt prisen på Varmluftsbørste Artist Keratin Care Hot Air Styler 650 W i 183 dage. Laveste pris i perioden er 209 kr (registreret d. 3. januar 2026), højeste er 369 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 329 kr.

Den nuværende pris på 369 kr er 12% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 9 prisfald og 9 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 18 prisændringer for Varmluftsbørste Artist Keratin Care Hot Air Styler 650 W. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 18 prisændringer for Varmluftsbørste Artist Keratin Care Hot Air Styler 650 W de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 2026369 kr20 kr (6%)
23. maj 2026349 kr20 kr (5%)
22. maj 2026369 kr20 kr (6%)
22. apr. 2026349 kr20 kr (5%)
21. apr. 2026369 kr160 kr (77%)
11. apr. 2026209 kr140 kr (40%)
10. mar. 2026349 kr130 kr (59%)
24. feb. 2026219 kr130 kr (37%)
13. feb. 2026349 kr20 kr (5%)
12. feb. 2026369 kr20 kr (6%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret