Gå til hovedindhold

OBH Nordica Varmluftsbørste Artist Keratin Care Hot Air Styler 650 W

OBH NordicaKamme og børsterEAN: 5708642035453
Pris fra 209 krtil 569 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 360 kr (63% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Varmluftsbørste Artist Keratin Care Hot Air Styler 650 W og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 209 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
OBH Nordica Krøllejern Artist Keratin Care 3545
-69%209 kr
Før 671 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
OBH Nordica Krøllejern Artist Keratin Care 3545 billede

Produktinformation

Varmeluftstyler kombinerer en keratin- og turmalinbelagt tønde med tre varmeindstillinger og cool shot for glatte, blanke resultater. Praktisk i brug, OBH Nordica Krøllejern Artist Keratin Care 3545 tilbyder både volume-børste og varm børste, så du kan style tørt eller fugtigt hår med blid, skinnende ydeevne. Inkluderer 30 mm volumenbørste og 35 mm varmebørste til alsidig styling Keratin- og turmalinbehandling mindsker krus og giver ekstra glans 150 watt AC-motor tilpasset konstant luftstrøm 3 meter ledning støtter nem bevægelse rundt om hovedet Avancerede stylingelementer giver velplejet, glansfuldt hår, der føles blødt og velplejet hver dag.

Produktspecifikationer

Mærke: OBH Nordica
Kategori: Kroellejern
Artikel nr.: 3545
EAN: 5708642035453
Varenr.: 2869106
Gå til HvidevareShoppen.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
OBH 3545 Artist Airstyler Keratin Care
349 kr
Til butik
OBH 3545 Artist Airstyler Keratin Care billede

Produktinformation

Artist Airstyler Keratin Care fra OBH 3545 Stylingbørste med 2 hoveder: Volumebørste Ø30 mm og Varmebørste Ø35 mm Børsterne er med ekstra keratin og tourmalin for skånsom og plejende styling, samt reduceret statisk elektricitet. 3 var

Produktspecifikationer

Mærke: OBH
Kategori: Krøllejern
EAN: 5708642035453
Varenr.: 5708642035453
Gå til Kai Berntsen ApS
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
OBH 3545 Artist Airstyler Keratin Care
369 kr
Til butik
OBH 3545 Artist Airstyler Keratin Care billede

Produktinformation

Stylingbørste med 2 hoveder: Volumebørste Ø30 mm og Varmebørste Ø35 mm Børsterne er med ekstra keratin og tourmalin for skånsom og plejende styling, samt reduceret statisk elektricitet. 3 varmeindstillinger og 2 hastigheder, samt cool shot til

Produktspecifikationer

Mærke: OBH
Kategori: Krøllejern
EAN: 5708642035453
Varenr.: 5708642035453
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
OBH Nordica Artist Air Styler Keratin Care - 3545
-28%539 kr
Før 749,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Estore DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Varmluftsbørste Artist Keratin Care Hot Air Styler 650 W
-14%569 kr
Før 659 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Varmluftsbørste Artist Keratin Care Hot Air Styler 650 W koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Varmluftsbørste Artist Keratin Care Hot Air Styler 650 W koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK209 kr248 krKøb
2HvidevareShoppen.dk349 kr349 krKøb
3Kai Berntsen ApS369 kr369 krKøb
4NiceHair.dk539 kr539 krKøb
5Estore DK569 kr569 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Varmluftsbørste Artist Keratin Care Hot Air Styler 650 W

PriceData har fulgt prisen på Varmluftsbørste Artist Keratin Care Hot Air Styler 650 W i 171 dage. Laveste pris i perioden er 209 kr (registreret d. 3. januar 2026), højeste er 369 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 323 kr.

Den nuværende pris på 209 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 43% den seneste måned. Der er registreret 11 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 20 prisændringer for Varmluftsbørste Artist Keratin Care Hot Air Styler 650 W. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 20 prisændringer for Varmluftsbørste Artist Keratin Care Hot Air Styler 650 W de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 2026209 kr140 kr (40%)
1. jun. 2026349 kr20 kr (5%)
31. maj 2026369 kr20 kr (6%)
23. maj 2026349 kr20 kr (5%)
22. maj 2026369 kr20 kr (6%)
22. apr. 2026349 kr20 kr (5%)
21. apr. 2026369 kr160 kr (77%)
11. apr. 2026209 kr140 kr (40%)
10. mar. 2026349 kr130 kr (59%)
24. feb. 2026219 kr130 kr (37%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret