Gå til hovedindhold

Valentino Born in Roma Donna Eau de Parfum - 30 ml

ValentinoParfume og eau de cologneEAN: 3614272761421
Pris fra 463 krtil 650 kr
9 forhandlere

Prisforskel: 187 kr (29% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 407,74 kr 13. maj

Sammenlign priser på Valentino Born in Roma Donna Eau de Parfum - 30 ml og køb billigst

9 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 463 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Valentino Donna Born In Roma EDP - 30ml
463 kr
Til butik
Valentino Donna Born In Roma EDP - 30ml billede

Produktinformation

Donna Born in Roma Eau de Parfum fra Valentino er en sofistikeret og moderne duft, som er inspireret af den italienske hovedstad Rom. Den skønne duft bygger på en trio af jasminblomster, udvalgt blandt de bedste varianter i verden. Duften er dertil kombineret med eksklusiv bourbon vanilje og et dristigt twist af pink peber og træ.

Produktspecifikationer

Mærke: Valentino
Kategori: Parfume og dufte
Artikel nr.: 3614272761421
EAN: 3614272761421
Varenr.: 3272217
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Valentino Born in Roma Donna Eau de Parfum 30 ml
471 kr
Til butik
Valentino Born in Roma Donna Eau de Parfum 30 ml billede

Produktinformation

Den nye Valentino Donna Born in Roma har redefineret kvindelighed og skabt en helt ny duft: En Haute Couture orientalsk blomsterduft, der er moderniseret med en stor dosis trænoter. Donna Born in Roma er baseret på en trio af jasminblomster udvalgt blandt de bedste arter i verden. Denne feminine og moderne duft er blandet med bourbonvanilje og beriget med et køligt sus af lyserød peber samt en stor dosis af træagtige og dyriske noter, der giver et dristigt og uventet twist. En sofistikeret og moderne duft inspireret af selveste Rom: Byen, hvor elegance og modernitet sammenflettes, hvor det klassiske forstørres med en livsstil på kanten. Valentino Born in Roma Donna Eau de Parfum 30 ml...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Valentino
Kategori: Eau de Parfum
Størrelse: 30.000000000
Artikel nr.: LB0401
EAN: 3614272761421
Varenr.: 1531-118-0030
Gå til Beautycos DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
Valentino Donna Born In Roma EDP 30 ml
495 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Valentino Donna Born In Roma Edp Spray 30 ml
503 kr
Til butik
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Valentino Born in Roma Donna Eau de Parfum - 30 ml
505 kr
Til butik
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Valentino Donna Born In Roma EdP (30ml)
-26%508 kr
Før 691 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til BilligParfume.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Valentino - Donna Born In Roma - 30 ml - Edp
-12%574,95 kr
Før 650 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Brandshop
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Valentino Donna Born In Roma EdP, 30 ml.
650 kr
Til butik
Gå til EauDeParfum.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Valentino Donna Born In Roma Eau De Parfum 30 ml
650 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Valentino Born in Roma Donna Eau de Parfum - 30 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Valentino Born in Roma Donna Eau de Parfum - 30 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK463 kr502 krKøb
2Lyko DK471 kr471 krKøb
3Beautycos DK495 kr524 krKøb
4Teknikproffset DK503 kr552 krKøb
5NordicFeel DK505 kr505 krKøb
6Bangerhead DK508 kr508 krKøb
7BilligParfume.dk574,95 kr574,95 krKøb
8Brandshop650 kr650 krKøb
9EauDeParfum.dk650 kr650 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Valentino Born in Roma Donna Eau de Parfum - 30 ml

PriceData har fulgt prisen på Valentino Born in Roma Donna Eau de Parfum - 30 ml i 183 dage. Laveste pris i perioden er 407,74 kr (registreret d. 13. maj 2026), højeste er 574,95 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 474 kr.

Den nuværende pris på 463 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 4% den seneste måned. Der er registreret 36 prisfald og 31 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 67 prisændringer for Valentino Born in Roma Donna Eau de Parfum - 30 ml. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 67 prisændringer for Valentino Born in Roma Donna Eau de Parfum - 30 ml de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 2026463 kr1 kr (0%)
28. maj 2026462 kr1 kr (0%)
25. maj 2026463 kr1 kr (0%)
24. maj 2026462 kr1 kr (0%)
23. maj 2026461 kr1 kr (0%)
22. maj 2026462 kr1 kr (0%)
18. maj 2026463 kr24 kr (5%)
16. maj 2026439 kr24 kr (5%)
15. maj 2026463 kr24 kr (5%)
14. maj 2026439 kr31,26 kr (8%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret