Gå til hovedindhold

Valentino - Donna Born In Roma Extradose Eau de Parfum - 30 ml

ValentinoParfume og eau de cologneEAN: 3614274351019
Pris fra 555 krtil 775 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 220 kr (28% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 497 kr 3. mar.

Sammenlign priser på Valentino - Donna Born In Roma Extradose Eau de Parfum - 30 ml og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 555 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Valentino Born In Roma Extradose Donna Edp Spray
555 kr
Til butik
Valentino Born In Roma Extradose Donna Edp Spray billede

Produktinformation

Valentino Donna Born In Roma Extradose Eau de Parfum 30 ml. Valentino Donna Born In Roma Extradose er en uforglemmelig duft, der kombinerer det klassiske med det moderne på en sensuel og forførende måde. Denne intense fortolkning af den originale Born In Roma-duft er designet til den selvsikre kvinde, der ønsker at efterlade et varigt indtryk. Duftnoter: Topnoter: Frisk solbær, der åbner duften med en saftig og sprudlende note, der tilføjer energi. Hjertenoter: Den krydrede varme af rom tilføjer en eksotisk og dyb dimension, der forstærker duftens varme karakter. Basenoter: En rig og sød vaniljeekstrakt, der afrunder duften med en sensuel og langvarig varme, der følger dig hele dagen. En kraftfuld og langvarig duftoplevelse. Elegant og moderne flakon, der afspejler duftens luksuriøse karakter. Velegnet til kvinder, der ønsker at udstråle styrke og feminin elegance. Valentino Donna Born In Roma Extradose Eau de Parfum er en duft, der er lige så modig og unik som den kvinde, der bærer den.

Produktspecifikationer

Mærke: Valentino
Kategori: Parfume og dufte
Artikel nr.: 3614274351019
EAN: 3614274351019
Varenr.: 3370013
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Valentino Donna Born In Roma Extradose Parfum 30 ml
-26%575,08 kr
Før 775 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Valentino Donna Born In Roma Extradose Parfum 30 ml billede

Produktinformation

Valentino Donna Born In Roma Extradose Parfum er en vidunderlig parfume til kvinder. Når natten falder på i den evige by, føres du til et romersk palads og opdager et nyt kapitel i historien Born in Roma med Born in Roma Extradose. Born in Roma Extradose...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Valentino
Kategori: Perfume & Cologne
EAN: 3614274351019
Varenr.: 116102
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Valentino Born in Roma Donna Extradose Parfum 30 ml
576 kr
Til butik
Valentino Born in Roma Donna Extradose Parfum 30 ml billede

Produktinformation

Oplev den nye Valentino Born in Roma Donna Extradose EDP 30 ml.Når natten falder på i den evige by, føres du til et romersk palads og opdager et nyt kapitel i historien Born in Roma med Born in Roma Extradose. Born in Roma Extradose flytter grænserne endnu mere for at give en intens oplevelse med vores højeste koncentration og understrege afhængigheden af de intense dufte i Born in Roma og Born in Roma Intense. Den blomster- og ravagtige duft, der er skabt af intensiteten i en nat i den evige by, åbner døren til en storslået verden, forstærket af en ekstra dosis vanilje og fængslende likørlignende noter med rom- og solbærakkorder, der er ekstra vanedannende. Lad os dykke ned i denne magiske drøm, der giver dig mulighed for at slippe din personlighed løs og leve livet fuldt ud, for der er mange følsomme måder at være dig på. Giv dig selv lov til at være noget ekstra, være ekstraordinær.Nøglenoter:- Akkord af solbær - Akkord af rom - Vaniljeekstrakt Anvendelse: Påføres på pulspunkterne – håndled, albuer og hals – fra kort afstand. Valentino Born in Roma Donna Extradose Parfum 30 ml...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Valentino
Kategori: Eau de Parfum
Størrelse: 30.000000000
Artikel nr.: LF4152
EAN: 3614274351019
Varenr.: 1531-159-0030
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Valentino Born In Roma Extradose Donna Edp Spray 30 ml
583 kr
Til butik
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Valentino Born in Roma Donna Extradose Parfum - 30 ml
606 kr
Til butik
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Valentino Born in Roma Donna Extradose EdP (30 ml)
-27%612 kr
Før 838 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til BilligParfume.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Valentino - Donna Born In Roma Extradose Eau de Parfum - 30 ml
-18%649 kr
Før 795 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til EauDeParfum.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Valentino Donna Born In Roma EXSTRADOSE Parfum 30 ml
775 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Valentino - Donna Born In Roma Extradose Eau de Parfum - 30 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Valentino - Donna Born In Roma Extradose Eau de Parfum - 30 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK555 kr594 krKøb
2NiceHair.dk575,08 kr575,08 krKøb
3Lyko DK576 kr576 krKøb
4Teknikproffset DK583 kr632 krKøb
5NordicFeel DK606 kr606 krKøb
6Bangerhead DK612 kr612 krKøb
7BilligParfume.dk649 kr649 krKøb
8EauDeParfum.dk775 kr775 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Valentino - Donna Born In Roma Extradose Eau de Parfum - 30 ml

PriceData har fulgt prisen på Valentino - Donna Born In Roma Extradose Eau de Parfum - 30 ml i 166 dage. Laveste pris i perioden er 495 kr (registreret d. 19. januar 2026), højeste er 605 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 519 kr.

Den nuværende pris på 555 kr er 7% over normalprisen. Prisen er faldet 8% den seneste måned. Der er registreret 33 prisfald og 31 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 65 prisændringer for Valentino - Donna Born In Roma Extradose Eau de Parfum - 30 ml. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 65 prisændringer for Valentino - Donna Born In Roma Extradose Eau de Parfum - 30 ml de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
23. maj 2026555 kr47 kr (8%)
22. maj 2026602 kr3 kr (0%)
21. maj 2026605 kr3 kr (0%)
14. maj 2026602 kr3 kr (0%)
12. maj 2026605 kr46 kr (8%)
23. apr. 2026559 kr51 kr (10%)
18. apr. 2026508 kr7 kr (1%)
16. apr. 2026501 kr7 kr (1%)
14. apr. 2026508 kr1 kr (0%)
13. apr. 2026509 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret