Gå til hovedindhold

EL-Grossisten Vaillant lodret balanceret aftræksrør Ø80/125 mm

EL-GrossistenEludstyrEAN: 5704747696391
Pris fra 2.022 krtil 2.363,83 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 341,83 kr (14% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.899 kr 25. maj

Sammenlign priser på Vaillant lodret balanceret aftræksrør Ø80/125 mm og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 2022 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Vaillant lodret balanceret aftræksrør Ø80/125 mm
2.022 kr
Til butik
Vaillant lodret balanceret aftræksrør Ø80/125 mm billede

Produktinformation

Vaillant tilbehør Lodret balanceret aftræksrør Ø80/125 mm Anvendes til ecoTEC, ecoVIT og icoVIT

Produktspecifikationer

Mærke: Vaillant
Kategori: Aftræk til gaskedler
EAN: 5704747696391
Varenr.: 49284
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Vaillant lodret balanc aftræk Ø 80/125 mm
2.363,83 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Vaillant lodret balanceret aftræksrør Ø80/125 mm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Vaillant lodret balanceret aftræksrør Ø80/125 mm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Elvvs.dk2.022 kr2.022 krKøb
2EL-GROSSISTEN2.363,83 kr2.363,83 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Vaillant lodret balanceret aftræksrør Ø80/125 mm

PriceData har fulgt prisen på Vaillant lodret balanceret aftræksrør Ø80/125 mm i 172 dage. Laveste pris i perioden er 1.866 kr (registreret d. 13. december 2025), højeste er 2.363,83 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 2.067 kr.

Den nuværende pris på 2.022 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 14% den seneste måned. Der er registreret 8 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 20 prisændringer for Vaillant lodret balanceret aftræksrør Ø80/125 mm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 20 prisændringer for Vaillant lodret balanceret aftræksrør Ø80/125 mm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 20262.022 kr87 kr (4%)
27. maj 20261.935 kr36 kr (2%)
25. maj 20261.899 kr464,83 kr (20%)
24. maj 20262.363,83 kr464,83 kr (24%)
6. maj 20261.899 kr464,83 kr (20%)
5. maj 20262.363,83 kr464,83 kr (24%)
24. apr. 20261.899 kr464,83 kr (20%)
23. apr. 20262.363,83 kr464,83 kr (24%)
16. apr. 20261.899 kr36 kr (2%)
24. mar. 20261.935 kr428,83 kr (18%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret