Gå til hovedindhold

Vaillant Lodret bal. Aftræk-NY - Lodret balanceret aftræk komplet - Ø60/100mm (PP)

VaillantEludstyrEAN: 4024074766217
Pris fra 937 krtil 1.123,33 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 186,33 kr (17% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 894 kr 15. maj

Sammenlign priser på Vaillant Lodret bal. Aftræk-NY - Lodret balanceret aftræk komplet - Ø60/100mm (PP) og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 937 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Vaillant Lodret bal. Aftræk-NY - Lodret balanceret aftræk komplet - Ø60/100mm (PP)
937 kr
Til butik
Vaillant Lodret bal. Aftræk-NY - Lodret balanceret aftræk komplet - Ø60/100mm (PP) billede

Produktspecifikationer

Mærke: VAILLANT
Kategori: Tilbehør
Farve: 1
Artikel nr.: 0020220656
EAN: 4024074766217
Varenr.: 3342916
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Vaillant Lodret balanceret aftræk komplet 60/100mm (PP)
961 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Vaillant Lodret balanceret aftræk komplet 60/100mm (PP)
990 kr
Til butik
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Balanceret aftrk komplet, 60/100 mm, lodret - PP
1.006 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Vaillant lodret balanceret aftræk Ø 60/100 mm (PP)
1.123,33 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Vaillant Lodret bal. Aftræk-NY - Lodret balanceret aftræk komplet - Ø60/100mm (PP) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Vaillant Lodret bal. Aftræk-NY - Lodret balanceret aftræk komplet - Ø60/100mm (PP) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK937 kr976 krKøb
2Elvvs.dk961 kr961 krKøb
3vvsfittings.dk990 kr990 krKøb
4WATTOO.DK1.006 kr1.006 krKøb
5EL-GROSSISTEN1.123,33 kr1.123,33 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Vaillant Lodret bal. Aftræk-NY - Lodret balanceret aftræk komplet - Ø60/100mm (PP)

PriceData har fulgt prisen på Vaillant Lodret bal. Aftræk-NY - Lodret balanceret aftræk komplet - Ø60/100mm (PP) i 162 dage. Laveste pris i perioden er 869 kr (registreret d. 25. december 2025), højeste er 937 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 898 kr.

Den nuværende pris på 937 kr er 4% over normalprisen. Prisen er steget 5% den seneste måned. Der er registreret 19 prisfald og 14 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 34 prisændringer for Vaillant Lodret bal. Aftræk-NY - Lodret balanceret aftræk komplet - Ø60/100mm (PP). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 34 prisændringer for Vaillant Lodret bal. Aftræk-NY - Lodret balanceret aftræk komplet - Ø60/100mm (PP) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 2026937 kr17 kr (2%)
27. maj 2026920 kr22 kr (2%)
25. maj 2026898 kr39 kr (4%)
24. maj 2026937 kr39 kr (4%)
16. maj 2026898 kr4 kr (0%)
15. maj 2026894 kr1 kr (0%)
14. maj 2026895 kr1 kr (0%)
13. maj 2026894 kr2 kr (0%)
12. maj 2026896 kr2 kr (0%)
10. maj 2026894 kr4 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret