Gå til hovedindhold

Unite Vægroset 3/4 x Ø80 mm højde 15 mm krom

UniteSanitetEAN: 5705837103225
Pris fra 85,68 krtil 117 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 31,32 kr (27% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 84,65 kr 22. apr.

Sammenlign priser på Vægroset 3/4 x Ø80 mm højde 15 mm krom og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 85.68 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
3/4" X Ø80Mm X 15Mm Gevindroset Krom
85,68 kr
Til butik
3/4" X Ø80Mm X 15Mm Gevindroset Krom billede

Produktinformation

Forkromet 3/4" gevindroset - Ø80 mm i diameter - højde 15 mm Søgetermer: 0272193415 - 728915-206 - 728915206 - 5705837103225

Produktspecifikationer

Mærke: Solar
Kategori: Plumbing
EAN: 5705837103225
Varenr.: 8014251819330
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Unite Vægroset 80 x 15 mm x 3/4"
86 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
3/4" x ø80mm x 15mm gevindroset krom
88,75 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Vægroset 3/4 x Ø80 mm højde 15 mm krom
117 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Vægroset 3/4 x Ø80 mm højde 15 mm krom koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Vægroset 3/4 x Ø80 mm højde 15 mm krom koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Billigelogvvs.dk85,68 kr85,68 krKøb
2Proshop DK86 kr125 krKøb
3MaintainIt88,75 kr88,75 krKøb
4CS MEGASTORE DK117 kr156 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Vægroset 3/4 x Ø80 mm højde 15 mm krom

PriceData har fulgt prisen på Vægroset 3/4 x Ø80 mm højde 15 mm krom i 171 dage. Laveste pris i perioden er 83 kr (registreret d. 21. december 2025), højeste er 87,45 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 85 kr.

Den nuværende pris på 85,68 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 4 prisfald og 5 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 10 prisændringer for Vægroset 3/4 x Ø80 mm højde 15 mm krom. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 10 prisændringer for Vægroset 3/4 x Ø80 mm højde 15 mm krom de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 202685,68 kr
31. maj 202686 kr
20. maj 202685,68 kr
19. maj 202686 kr
25. apr. 202685,68 kr1,03 kr (1%)
22. apr. 202684,65 kr
2. mar. 202684 kr1 kr (1%)
21. dec. 202583 kr1,34 kr (2%)
16. dec. 202584,34 kr3,11 kr (4%)
14. dec. 202587,45 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret