Gå til hovedindhold

Click One Two roset t/væg, børstet rustfrit stål, 27,5 mm - 3/4"

Click One TwoSanitetEAN: 5707878006022
Pris fra 177 krtil 209 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 32 kr (15% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 174 kr 9. mar.

Sammenlign priser på Click One Two roset t/væg, børstet rustfrit stål, 27,5 mm - 3/4" og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 177 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Click One Two roset t/væg, børstet rustfrit stål, 27,5 mm - 3/4"
177 kr
Til butik
Click One Two roset t/væg, børstet rustfrit stål, 27,5 mm - 3/4" billede

Produktinformation

Click One Two-vægroset beskåret anvendes til rør der står meget tæt på væggen. Data:Farve: Børstet rustfri stålDiameter: 28 mmPasser også til: 3/4"

Produktspecifikationer

Kategori: Rør & fittings
Farve: brushed stainless steel
Størrelse: 27.5 mm
EAN: 5707878006022
Varenr.: 015391028
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
65 mm (Ø27,5) vægroset Click 1-2-vægroset
178 kr
Til butik
65 mm (Ø27,5) vægroset Click 1-2-vægroset billede

Produktinformation

Click One Two rosetter til montering tæt på væg, af massivt børstet rustfrit stål (AISI 304). Består af 2 dele, som klikkes på uden brug af værktøj. Ved montering på væg eller loft kan rosetterne fikseres med lim eller dobbeltklæbende tape.

Produktspecifikationer

Kategori: Rustfri rosetter
EAN: 5707878006022
Varenr.: 217959
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
65mm (Ø27.5) vægroset - Click-One-Two
194 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Click One Two roset t/væg, børstet rustfrit stål, 27,5 mm - 3/4"
195 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Click-One-Two 65 mm. (Ø27,5) rustfri vægroset
206,25 kr
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Click One Two roset t/væg, børstet rustfrit stål, 27,5 mm - 3/4"
209 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Click One Two roset t/væg, børstet rustfrit stål, 27,5 mm - 3/4" koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Click One Two roset t/væg, børstet rustfrit stål, 27,5 mm - 3/4" koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LavprisVVS177 kr177 krKøb
2Elvvs.dk178 kr178 krKøb
3CS MEGASTORE DK194 kr233 krKøb
4BilligVVS DK195 kr195 krKøb
5vvsfittings.dk206,25 kr206,25 krKøb
6CompletVVS209 kr209 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Click One Two roset t/væg, børstet rustfrit stål, 27,5 mm - 3/4"

PriceData har fulgt prisen på Click One Two roset t/væg, børstet rustfrit stål, 27,5 mm - 3/4" i 180 dage. Laveste pris i perioden er 119 kr (registreret d. 4. december 2025), højeste er 193 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 170 kr.

Den nuværende pris på 177 kr er 4% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 10 prisfald og 13 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 24 prisændringer for Click One Two roset t/væg, børstet rustfrit stål, 27,5 mm - 3/4". Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 24 prisændringer for Click One Two roset t/væg, børstet rustfrit stål, 27,5 mm - 3/4" de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
26. maj 2026177 kr1 kr (1%)
25. maj 2026178 kr15 kr (8%)
24. maj 2026193 kr16 kr (9%)
17. maj 2026177 kr1 kr (1%)
10. maj 2026178 kr1 kr (1%)
9. maj 2026177 kr1,4 kr (1%)
7. maj 2026175,6 kr1,4 kr (1%)
6. maj 2026177 kr1,4 kr (1%)
21. mar. 2026175,6 kr1,4 kr (1%)
20. mar. 2026177 kr1,4 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret