Gå til hovedindhold

Oras mat sort 3/4 vægroset med Ø70 mm i diameter - leveres i sæt a 2 stk.

OrasSanitetEAN: 6414150098345
Pris fra 272 krtil 354 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 82 kr (23% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 242 kr 21. apr.

Sammenlign priser på Oras mat sort 3/4 vægroset med Ø70 mm i diameter - leveres i sæt a 2 stk. og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 272 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Oras vægrosetsæt 70mmx3/4, sort mat
272 kr
Til butik
Oras vægrosetsæt 70mmx3/4, sort mat billede

Produktinformation

Oras vægrosetsæt 70mmx3/4, Sort mat

Produktspecifikationer

Mærke: Oras
Kategori: Brus og monteringstilbehoer
Artikel nr.: 203534-33/2
EAN: 6414150098345
Varenr.: 2949787
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Oras roset, Ø70 mm, 3/4", 2 stk., mat sort
272 kr
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Oras roset, Ø70 mm, 3/4", 2 stk., mat sort
275 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
278 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Oras roset, Ø70 mm, 3/4", 2 stk., mat sort
335 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Oras vægroset, g3/4 / d70
336,08 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Vægroset 2 stk 3/4'' / d70mm
354 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Oras mat sort 3/4 vægroset med Ø70 mm i diameter - leveres i sæt a 2 stk. koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Oras mat sort 3/4 vægroset med Ø70 mm i diameter - leveres i sæt a 2 stk. koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK272 kr311 krKøb
2LavprisVVS272 kr272 krKøb
3CompletVVS275 kr275 krKøb
4Elvvs.dk278 kr278 krKøb
5BilligVVS DK335 kr335 krKøb
6EL-GROSSISTEN336,08 kr336,08 krKøb
7CS MEGASTORE DK354 kr393 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Oras mat sort 3/4 vægroset med Ø70 mm i diameter - leveres i sæt a 2 stk.

PriceData har fulgt prisen på Oras mat sort 3/4 vægroset med Ø70 mm i diameter - leveres i sæt a 2 stk. i 182 dage. Laveste pris i perioden er 242 kr (registreret d. 21. april 2026), højeste er 288 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 272 kr.

Den nuværende pris på 272 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 3% den seneste måned. Der er registreret 15 prisfald og 17 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 32 prisændringer for Oras mat sort 3/4 vægroset med Ø70 mm i diameter - leveres i sæt a 2 stk.. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 32 prisændringer for Oras mat sort 3/4 vægroset med Ø70 mm i diameter - leveres i sæt a 2 stk. de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 2026272 kr6 kr (2%)
25. maj 2026278 kr10 kr (3%)
24. maj 2026288 kr10 kr (4%)
15. maj 2026278 kr1 kr (0%)
14. maj 2026279 kr1 kr (0%)
10. maj 2026278 kr1 kr (0%)
6. maj 2026279 kr36 kr (15%)
25. apr. 2026243 kr1 kr (0%)
21. apr. 2026242 kr36 kr (13%)
17. apr. 2026278 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret