Gå til hovedindhold

SG Armaturen Vægarmatur Tanto 1100 LED 11,5W 830, 330 lm skumringsrelæ grafit

SG ArmaturenEludstyrEAN: 7021986435443
Pris fra 1.345 krtil 1.806 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 461 kr (26% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.319 kr 9. apr.

Sammenlign priser på Vægarmatur Tanto 1100 LED 11,5W 830, 330 lm skumringsrelæ grafit og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1345 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
SG Armaturen Tanto grafit 11,5w 1100 led 3000k med skumring
1.345 kr
Til butik
SG Armaturen Tanto grafit 11,5w 1100 led 3000k med skumring billede

Produktinformation

Tanto Grafit 11,5W 1100 LED 3000K m/Skumring

Produktspecifikationer

Mærke: SG Armaturen
Kategori: Lamper
Artikel nr.: 643544
EAN: 7021986435443
Varenr.: 2894039
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
SG Tanto udendørs væglampe med skumringssensor, grå
1.353 kr
Til butik
SG Tanto udendørs væglampe med skumringssensor, grå billede

Produktinformation

Tanto - udendørs væglampe med skumringssensor SG's Tanto udendørs væglampe er en væglampe med indbygget skumringssensor. Tanto væglampen er fremstillet af holdbart trykstøbt aluminium og er pulverlakeret. Den indbyggede LED udsender et varmt hvidt lys...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: SG Armaturen
Kategori: Udendørslamper
Farve: graphite
Størrelse: 272x270x130 mm
EAN: 7021986435443
Varenr.: 6243435449
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
SG Tanto udendørs væglampe med skumringssensor, grå
1.395 kr
Til butik
SG Tanto udendørs væglampe med skumringssensor, grå billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: SG Armaturen
Kategori: Lamper & spots
Farve: graphite
Størrelse: 272x270x130 mm
EAN: 7021986435443
Varenr.: 6243435449
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
SG Tanto udendørs væglampe med skumringssensor, grå
1.399 kr
Til butik
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
SG Tanto udendørs væglampe med skumringssensor, grå
1.499 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Tanto Grafit 1100 Led M/skumringsrelæ
1.514 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Vægarmatur Tanto 1100 LED 11,5W 830, 330 lm skumringsrelæ grafit
1.806 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Vægarmatur Tanto 1100 LED 11,5W 830, 330 lm skumringsrelæ grafit koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Vægarmatur Tanto 1100 LED 11,5W 830, 330 lm skumringsrelæ grafit koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK1.345 kr1.345 krKøb
2LavprisEl1.353 kr1.353 krKøb
3BilligVVS DK1.395 kr1.395 krKøb
4LavprisVVS1.399 kr1.399 krKøb
5Greenline1.499 kr1.499 krKøb
6Elvvs.dk1.514 kr1.514 krKøb
7CS MEGASTORE DK1.806 kr1.806 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Vægarmatur Tanto 1100 LED 11,5W 830, 330 lm skumringsrelæ grafit

PriceData har fulgt prisen på Vægarmatur Tanto 1100 LED 11,5W 830, 330 lm skumringsrelæ grafit i 155 dage. Laveste pris i perioden er 1.318 kr (registreret d. 31. december 2025), højeste er 1.345 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.327 kr.

Den nuværende pris på 1.345 kr er tæt på normalprisen. Prisen er steget 1% den seneste måned. Der er registreret 3 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 4 prisændringer for Vægarmatur Tanto 1100 LED 11,5W 830, 330 lm skumringsrelæ grafit. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 4 prisændringer for Vægarmatur Tanto 1100 LED 11,5W 830, 330 lm skumringsrelæ grafit de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
7. maj 20261.345 kr19 kr (1%)
6. maj 20261.326 kr7 kr (1%)
9. apr. 20261.319 kr1 kr (0%)
31. dec. 20251.318 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret