Gå til hovedindhold

USB WiFi-adapter Lanberg NC-0150-WE - 150 Mbit/s, ekstern antenne

LanbergNetværkskort og -adaptereEAN: 5901969421552
Pris fra 60 krtil 159 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 99 kr (62% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 58 kr 7. apr.

Sammenlign priser på USB WiFi-adapter Lanberg NC-0150-WE - 150 Mbit/s, ekstern antenne og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 60 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Lanberg Netværksadapter USB 2.0 150Mbps Trådløs
60 kr
Til butik
Lanberg Netværksadapter USB 2.0 150Mbps Trådløs billede

Produktinformation

Lanberg NC-0150-WE - Netværksadapter - USB 2.0 - 802.11b/g/n

Produktspecifikationer

Mærke: Lanberg
Artikel nr.: NC-0150-WE
EAN: 5901969421552
Varenr.: 995335855
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Lanberg NC-0150-WE - Netværksadapter - USB 2.0 - 802.11b/g/n
68 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Lanberg NC-0150-WE USB Adapter Wireless Network Card N150
68 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
USB WiFi-adapter Lanberg NC-0150-WE - 150 Mbit/s, ekstern antenne
139 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
USB WiFi-adapter Lanberg NC-0150-WE - 150 Mbit/s, ekstern antenne
159 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad USB WiFi-adapter Lanberg NC-0150-WE - 150 Mbit/s, ekstern antenne koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad USB WiFi-adapter Lanberg NC-0150-WE - 150 Mbit/s, ekstern antenne koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK60 kr60 krKøb
2CS MEGASTORE DK68 kr107 krKøb
3Proshop DK68 kr107 krKøb
4Boligcenter DK139 kr139 krKøb
5Vivas DK159 kr238 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for USB WiFi-adapter Lanberg NC-0150-WE - 150 Mbit/s, ekstern antenne

PriceData har fulgt prisen på USB WiFi-adapter Lanberg NC-0150-WE - 150 Mbit/s, ekstern antenne i 178 dage. Laveste pris i perioden er 58 kr (registreret d. 7. april 2026), højeste er 71 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 64 kr.

Den nuværende pris på 60 kr er 6% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 6 prisfald og 5 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 12 prisændringer for USB WiFi-adapter Lanberg NC-0150-WE - 150 Mbit/s, ekstern antenne. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 12 prisændringer for USB WiFi-adapter Lanberg NC-0150-WE - 150 Mbit/s, ekstern antenne de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. maj 202660 kr1 kr (2%)
2. maj 202659 kr1 kr (2%)
10. apr. 202660 kr1 kr (2%)
8. apr. 202659 kr1 kr (2%)
7. apr. 202658 kr1 kr (2%)
29. mar. 202659 kr9 kr (13%)
23. mar. 202668 kr3 kr (4%)
17. feb. 202671 kr1 kr (1%)
9. feb. 202670 kr10 kr (17%)
13. dec. 202560 kr9 kr (13%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret