Gå til hovedindhold

USB netværksadapter TP-Link UE300 - USB 3.0 til Gigabit Ethernet (1 Gbps)

TP-LinkAdaptereEAN: 6935364091743
Pris fra 79 krtil 170 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 91 kr (54% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på USB netværksadapter TP-Link UE300 - USB 3.0 til Gigabit Ethernet (1 Gbps) og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 79 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
TP-Link Netværksadapter SuperSpeed USB 3.0 1Gbps Kabling
79 kr
Til butik
TP-Link Netværksadapter SuperSpeed USB 3.0 1Gbps Kabling billede

Produktinformation

TP-Link UE300 - Netværksadapter - USB 3.0 - Gigabit Ethernet

Produktspecifikationer

Artikel nr.: UE300
EAN: 6935364091743
Varenr.: 989581930
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
TP-Link UE300 USB 3.0 to Gigabit Ethernet Network Adapter
80 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
USB netværksadapter TP-Link UE300 - USB 3.0 til Gigabit Ethernet (1 Gbps)
109 kr
Til butik
USB netværksadapter TP-Link UE300 - USB 3.0 til Gigabit Ethernet (1 Gbps) billede

Produktinformation

TP-Link UE300 - Netværksadapter - USB 3.0 - Gigabit EthernetGenereltEnhedstype: NetværksadapterGrænseflade (bus) type: SuperSpeed USB 3.0Model: EksternNetværkDataforbindelsesprotokol: EthernetFast EthernetGigabit EthernetDataoverførselshastighed: 1 GbpsEgenskaber: Strøm fra USBForbindelsesteknologi: KabletKabeltype: Ethernet 10Base-TEthernet 100Base-TXEthernet 1000Base-TOverensstemmelsesstandarder: USB 1.1USB 2.0USB 3.0Porte: Gigabit EthernetProcessor / HukommelseProcessor: Realtek Semiconductor RTL8153Ekspansion / KonnektivitetInterface: 1 x 1000Base-T - RJ-45 - hunDiverseOverensstemmelsesstandarder: Plug and PlayProgrammer / SystemkravOS nødvendig: LinuxApple MacOS X 10.6Apple MacOS X 10.5Apple MacOS X Lion 10.7Apple OS X 10.8 Mountain LionApple OS X 10.9 MavericksMicrosoft Windows Vista / XP / 7 / 8 / 8.1Apple MacOS X 10.10Mål og vægtBredde: 2.6 cmDybde: 7.1 cmHøjde: 1.62 cm...

Produktspecifikationer

Mærke: TP-Link
Kategori: Netværkskort og Bluetooth-adaptere
Vægt: 0.05g
EAN: 6935364091743
Varenr.: 1831497
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
TP-LINK USB3.0 Gigabit Ethernet Adapter
-41%118 kr
Før 199 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
TP-Link Netværksadapter SuperSpeed USB 3.0 1Gbps Kabling
119 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
USB netværksadapter TP-Link UE300 - USB 3.0 til Gigabit Ethernet (1 Gbps)
129 kr
Til butik
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
TP-Link Netværksadapter SuperSpeed USB 3.0 1Gbps Kabling - GEEKD.dk
170 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad USB netværksadapter TP-Link UE300 - USB 3.0 til Gigabit Ethernet (1 Gbps) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad USB netværksadapter TP-Link UE300 - USB 3.0 til Gigabit Ethernet (1 Gbps) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK79 kr79 krKøb
2Proshop DK80 kr119 krKøb
3Boligcenter DK109 kr109 krKøb
4Teknikproffset DK118 kr167 krKøb
5Ultrashop119 kr119 krKøb
6Vivas DK129 kr198 krKøb
7Geekd170 kr170 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for USB netværksadapter TP-Link UE300 - USB 3.0 til Gigabit Ethernet (1 Gbps)

PriceData har fulgt prisen på USB netværksadapter TP-Link UE300 - USB 3.0 til Gigabit Ethernet (1 Gbps) i 177 dage. Laveste pris i perioden er 79 kr (registreret d. 8. maj 2026), højeste er 86 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 83 kr.

Den nuværende pris på 79 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 13 prisfald og 9 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 23 prisændringer for USB netværksadapter TP-Link UE300 - USB 3.0 til Gigabit Ethernet (1 Gbps). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 23 prisændringer for USB netværksadapter TP-Link UE300 - USB 3.0 til Gigabit Ethernet (1 Gbps) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
11. maj 202679 kr2 kr (2%)
10. maj 202681 kr2 kr (3%)
8. maj 202679 kr2 kr (2%)
18. apr. 202681 kr1 kr (1%)
17. apr. 202682 kr2 kr (2%)
11. apr. 202684 kr1 kr (1%)
10. apr. 202685 kr1 kr (1%)
9. apr. 202686 kr1 kr (1%)
8. apr. 202685 kr1 kr (1%)
7. apr. 202684 kr2 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret