Gå til hovedindhold

USB forlængerkabel 5 m - Club 3D USB 3.2 Gen 2 (Type A han til hun) - Sort

Club 3DKablerEAN: 8719214471675
Pris fra 307 krtil 419 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 112 kr (27% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 293 kr 26. mar.

Sammenlign priser på USB forlængerkabel 5 m - Club 3D USB 3.2 Gen 2 (Type A han til hun) - Sort og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 307 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Club 3D CAC-1411 USB 3.2 Gen 2 USB forlængerkabel 5m Sort
307 kr
Til butik
Club 3D CAC-1411 USB 3.2 Gen 2 USB forlængerkabel 5m Sort billede

Produktinformation

Club 3D - USB forlængerkabel - USB Type A (han) til USB Type A (hun) - USB 3.2 Gen 2 - 900 mA - 5 m

Produktspecifikationer

Mærke: Club 3D
Artikel nr.: CAC-1411
EAN: 8719214471675
Varenr.: 997185002
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
CLUB3D CAC-1411 USB-kablar 5 m USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) USB A Svart
-38%358 kr
Før 579 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
USB forlængerkabel 5 m - Club 3D USB 3.2 Gen 2 (Type A han til hun) - Sort
359 kr
Til butik
USB forlængerkabel 5 m - Club 3D USB 3.2 Gen 2 (Type A han til hun) - Sort billede

Produktinformation

Club 3D - USB forlængerkabel - USB Type A (han) til USB Type A (hun) - USB 3.2 Gen 2 - 900 mA - 5 mGenereltEgenskaber: 10 Gbps datahastighedLængde: 5 mType: USB forlængerkabelVægt: 182 gVurderet strøm: 900 mAForbindelseForbindelsesled: 9 pin USB Type A - han (input)Stikforbindelse (anden ende): 9 pin USB Type A - hun (output)DiverseOverensstemmelsesstandarder: USB 3.2 Gen 2FCCRoHSPakketype: DetailsalgMål & vægt (forsendelse)Bredde ved forsendelse: 17.5 cmDybde ved forsendelse: 17.5 cmHøjde ved forsendelse: 4.5 cmVægt ved forsendelse: 253 g...

Produktspecifikationer

Mærke: CLUB3D
Kategori: USB-kabler
Vægt: 0.28g
EAN: 8719214471675
Varenr.: 1808562
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
USB forlængerkabel 5 m - Club 3D USB 3.2 Gen 2 (Type A han til hun) - Sort
379 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Club 3D CAC-1411 USB 3.2 Gen 2 USB forlængerkabel 5m Sort
419 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad USB forlængerkabel 5 m - Club 3D USB 3.2 Gen 2 (Type A han til hun) - Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad USB forlængerkabel 5 m - Club 3D USB 3.2 Gen 2 (Type A han til hun) - Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK307 kr307 krKøb
2Teknikproffset DK358 kr407 krKøb
3Boligcenter DK359 kr359 krKøb
4Vivas DK379 kr448 krKøb
5Ultrashop419 kr419 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for USB forlængerkabel 5 m - Club 3D USB 3.2 Gen 2 (Type A han til hun) - Sort

PriceData har fulgt prisen på USB forlængerkabel 5 m - Club 3D USB 3.2 Gen 2 (Type A han til hun) - Sort i 147 dage. Laveste pris i perioden er 293 kr (registreret d. 19. januar 2026), højeste er 419 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 308 kr.

Den nuværende pris på 307 kr er tæt på normalprisen. Prisen er steget 1% den seneste måned. Der er registreret 41 prisfald og 48 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 90 prisændringer for USB forlængerkabel 5 m - Club 3D USB 3.2 Gen 2 (Type A han til hun) - Sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 90 prisændringer for USB forlængerkabel 5 m - Club 3D USB 3.2 Gen 2 (Type A han til hun) - Sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 2026307 kr9 kr (3%)
27. maj 2026298 kr2 kr (1%)
26. maj 2026296 kr4 kr (1%)
25. maj 2026300 kr2 kr (1%)
24. maj 2026298 kr2 kr (1%)
22. maj 2026296 kr4 kr (1%)
21. maj 2026300 kr2 kr (1%)
20. maj 2026298 kr2 kr (1%)
19. maj 2026296 kr4 kr (1%)
18. maj 2026300 kr2 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret