Gå til hovedindhold

Unitek C14086BK - USB-C extension cable - USB-C to USB-C - 50 cm

UnitekKablerEAN: 4894160045959
Pris fra 123 krtil 169 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 46 kr (27% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 105 kr 16. apr.

Sammenlign priser på Unitek C14086BK - USB-C extension cable - USB-C to USB-C - 50 cm og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 123 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Unitek C14086BK USB Type-C forlængerkabel 50cm Sort
123 kr
Til butik
Unitek C14086BK USB Type-C forlængerkabel 50cm Sort billede

Produktinformation

Unitek C14086BK - USB-forlængerkabel - USB-C (hun) til USB-C (han) - USB 3.2 Gen 2 - 20 V - 5 A - 50 cm - strenget, USB Power Delivery (100 W), 4K60 Hz support - sort

Produktspecifikationer

Mærke: Unitek
Artikel nr.: C14086BK
EAN: 4894160045959
Varenr.: 998560821
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Unitek C14086BK - USB-C extension cable - USB-C to USB-C - 50 cm
138 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
USB-C forlængerkabel 0,5 m - UNITEK, USB 3.2 Gen 2, sort
-6%149 kr
Før 159 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
USB-C forlængerkabel 0,5 m - UNITEK, USB 3.2 Gen 2, sort billede

Produktinformation

Hurtigt og praktisk USB-C forlængerkabelForlæng rækkevidden til dit USB-C-udstyr med dette UNITEK-kabel på 0,5 m. Det leverer USB 3.2 Gen 2 hastigheder op til 10 Gbit/s og understøtter USB Power Delivery op til 100 W, så du kan overføre data hurtigt og lade kompatible enheder effektivt. Den korte længde er ideel på skrivebordet eller i tasken, når du vil have et pænt og fleksibelt setup uden kabelrod.Til hjemme-, studie- og kontorbrugKablet har USB-C han til USB-C hun og lige stik, hvilket gør det nemt at tilslutte eksisterende USB-C-kabler eller udstyr. Plug and Play sikrer, at du kan komme i gang med det samme - uden drivere.Type: USB-C han til USB-C hunUSB-version: USB 3.2 Gen 2Maks. datahastighed: 10 Gbit/s (10.000 Mbit/s)USB Power Delivery: Op til 100 WLængde: 0,5 mFarve: SortFormfaktor stik: LigePlug and Play: JaAntal pr. pakke: 1...

Produktspecifikationer

Mærke: Unitek
Kategori: USB-kabler
Vægt: 0.08g
EAN: 4894160045959
Varenr.: 1894116
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
USB-C forlængerkabel 0,5 m - UNITEK, USB 3.2 Gen 2, sort
-6%169 kr
Før 179 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Unitek C14086BK - USB-C extension cable - USB-C to USB-C - 50 cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Unitek C14086BK - USB-C extension cable - USB-C to USB-C - 50 cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK123 kr123 krKøb
2Proshop DK138 kr177 krKøb
3Boligcenter DK149 kr149 krKøb
4Vivas DK169 kr248 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Unitek C14086BK - USB-C extension cable - USB-C to USB-C - 50 cm

PriceData har fulgt prisen på Unitek C14086BK - USB-C extension cable - USB-C to USB-C - 50 cm i 179 dage. Laveste pris i perioden er 105 kr (registreret d. 16. april 2026), højeste er 125 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 121 kr.

Den nuværende pris på 123 kr er 2% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 13 prisfald og 13 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 27 prisændringer for Unitek C14086BK - USB-C extension cable - USB-C to USB-C - 50 cm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 27 prisændringer for Unitek C14086BK - USB-C extension cable - USB-C to USB-C - 50 cm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
12. maj 2026123 kr1 kr (1%)
9. maj 2026124 kr1 kr (1%)
7. maj 2026123 kr1 kr (1%)
20. apr. 2026122 kr17 kr (16%)
16. apr. 2026105 kr17 kr (14%)
10. apr. 2026122 kr2 kr (2%)
28. mar. 2026120 kr2 kr (2%)
26. mar. 2026122 kr2 kr (2%)
22. mar. 2026120 kr2 kr (2%)
20. mar. 2026122 kr2 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret