Gå til hovedindhold

USB-C oplader 68 W - Lenovo med EU-stik + USB-C til USB-C kabel (sort)

LenovoElektronikEAN: 0197531544216
Pris fra 181 krtil 259 kr
9 forhandlere

Prisforskel: 78 kr (30% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 172 kr 5. mar.

Sammenlign priser på USB-C oplader 68 W - Lenovo med EU-stik + USB-C til USB-C kabel (sort) og køb billigst

9 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 181 kr. 9 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Lenovo 68W USB-C (EU) Strømforsyningsadapter og kabel Sort
181 kr
Til butik
Lenovo 68W USB-C (EU) Strømforsyningsadapter og kabel Sort billede

Produktinformation

Lenovo 68W USB-C (EU) Strømforsyningsadapter - 68W USB-C til USB-C kabel - Sort

Produktspecifikationer

Mærke: Lenovo
Artikel nr.: ZG38C05739
EAN: 0197531544216
Varenr.: 1001821392
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Lenovo - Strømforsyningsadapter - 68 Watt - PD (USB-C)
185 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Lenovo 68W USB-C Wall Charger
188 kr
Til butik
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
Lenovo 68W Vægoplader (sort)
195 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Lenovo 68 W USB-C-vægoplader – strømforsyning
218 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
USB-C oplader 68 W - Lenovo med EU-stik + USB-C til USB-C kabel (sort)
-8%229 kr
Før 249 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
USB-C oplader 68 W - Lenovo med EU-stik + USB-C til USB-C kabel (sort)
-7%249 kr
Før 269 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Lenovo 68w Usb-c Wall Charger Sort
-0%256 kr
Før 256,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Lenovo 68W USB-C (EU) Strømforsyningsadapter og kabel Sort
259 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad USB-C oplader 68 W - Lenovo med EU-stik + USB-C til USB-C kabel (sort) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad USB-C oplader 68 W - Lenovo med EU-stik + USB-C til USB-C kabel (sort) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK181 kr181 krKøb
2CS MEGASTORE DK185 kr224 krKøb
3Proshop DK188 kr227 krKøb
4Komplett DK195 kr195 krKøb
5Teknikproffset DK218 kr267 krKøb
6Boligcenter DK229 kr229 krKøb
7Vivas DK249 kr318 krKøb
8Dustin DK256 kr342,25 krKøb
9Ultrashop259 kr259 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for USB-C oplader 68 W - Lenovo med EU-stik + USB-C til USB-C kabel (sort)

PriceData har fulgt prisen på USB-C oplader 68 W - Lenovo med EU-stik + USB-C til USB-C kabel (sort) i 168 dage. Laveste pris i perioden er 171 kr (registreret d. 20. januar 2026), højeste er 213 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 182 kr.

Den nuværende pris på 181 kr er tæt på normalprisen. Prisen er steget 3% den seneste måned. Der er registreret 52 prisfald og 37 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 90 prisændringer for USB-C oplader 68 W - Lenovo med EU-stik + USB-C til USB-C kabel (sort). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 90 prisændringer for USB-C oplader 68 W - Lenovo med EU-stik + USB-C til USB-C kabel (sort) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026181 kr2 kr (1%)
29. maj 2026179 kr1 kr (1%)
27. maj 2026178 kr5 kr (3%)
26. maj 2026183 kr3 kr (2%)
25. maj 2026180 kr3 kr (2%)
24. maj 2026183 kr1 kr (1%)
23. maj 2026182 kr4 kr (2%)
21. maj 2026178 kr2 kr (1%)
19. maj 2026180 kr1 kr (1%)
17. maj 2026181 kr2 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret