Gå til hovedindhold

Belkin BoostCharge - Strømforsyningsadapter - kompakt - 30 Watt - Power Delivery 3.1 (USB-C)

BelkinElektronikEAN: 0745883891009
Pris fra 89 krtil 119 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 30 kr (25% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 72 kr 7. maj

Sammenlign priser på Belkin BoostCharge - Strømforsyningsadapter - kompakt - 30 Watt - Power Delivery 3.1 (USB-C) og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 89 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
USB-C oplader Belkin BoostCharge 30 W - Power Delivery 3.1
-36%89 kr
Før 139 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
USB-C oplader Belkin BoostCharge 30 W - Power Delivery 3.1 billede

Produktinformation

Belkin BoostCharge - Strømforsyningsadapter - kompakt - 30 Watt - Power Delivery 3.1 (24 pin USB-C)GenereltBredde: 3.35 cmDesignet til: Tablet, mobiltelefonDybde: 3.35 cmHøjde: 3.45 cmProdukttype: StrømforsyningsadapterStrømenhedHurtigopladningsteknologi: Power Delivery 3.1Output-stikforbindelser: 24 pin USB-CStrømforsyning: 30 WattDiverseForsikringsværdi for udstyr: 2000 euroMateriale: PlastikProduktgenbrugt indhold: Fremstillet af genbrugt plastikProducentgarantiService & Support: Begrænset garanti - 2 år...

Produktspecifikationer

Mærke: Belkin
Kategori: Opladere
Vægt: 0.09g
EAN: 0745883891009
Varenr.: 1816659
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Belkin BoostCharge - Strømforsyningsadapter - kompakt - 30 Watt - Power Delivery 3.1 (USB-C)
95 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Belkin BoostCharge Adapter 30Watt 1xUSB-C
96 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Belkin 30W USB PD Wall Charger with PPS WHT
96 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Belkin BoostCharge Adapter 30Watt 1xUSB-C
99 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
USB-C oplader Belkin BoostCharge 30 W - Power Delivery 3.1
-31%109 kr
Før 159 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
Belkin BoostCharge 30W USB-C oplader (hvid)
119 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Belkin BoostCharge - Strømforsyningsadapter - kompakt - 30 Watt - Power Delivery 3.1 (USB-C) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Belkin BoostCharge - Strømforsyningsadapter - kompakt - 30 Watt - Power Delivery 3.1 (USB-C) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Boligcenter DK89 kr89 krKøb
2CS MEGASTORE DK95 kr134 krKøb
3CompuMail DK96 kr96 krKøb
4Proshop DK96 kr135 krKøb
5Ultrashop99 kr99 krKøb
6Vivas DK109 kr178 krKøb
7Komplett DK119 kr119 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Belkin BoostCharge - Strømforsyningsadapter - kompakt - 30 Watt - Power Delivery 3.1 (USB-C)

PriceData har fulgt prisen på Belkin BoostCharge - Strømforsyningsadapter - kompakt - 30 Watt - Power Delivery 3.1 (USB-C) i 174 dage. Laveste pris i perioden er 72 kr (registreret d. 22. april 2026), højeste er 109 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 89 kr.

Den nuværende pris på 89 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 15 prisfald og 6 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 22 prisændringer for Belkin BoostCharge - Strømforsyningsadapter - kompakt - 30 Watt - Power Delivery 3.1 (USB-C). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 22 prisændringer for Belkin BoostCharge - Strømforsyningsadapter - kompakt - 30 Watt - Power Delivery 3.1 (USB-C) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
27. maj 202689 kr4 kr (5%)
26. maj 202685 kr4 kr (4%)
20. maj 202689 kr2 kr (2%)
19. maj 202687 kr2 kr (2%)
12. maj 202689 kr1 kr (1%)
11. maj 202688 kr5 kr (6%)
10. maj 202683 kr2 kr (2%)
9. maj 202685 kr2 kr (2%)
8. maj 202687 kr15 kr (21%)
7. maj 202672 kr10 kr (12%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret