Gå til hovedindhold

Dudao A26L GaN 20W USB-C Oplader inkl. USB-C til Lightning kabel - Hvid

DudaoElektronikEAN: 6976625334049
Pris fra 48 krtil 206 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 158 kr (77% besparelse)

Sammenlign priser på Dudao A26L GaN 20W USB-C Oplader inkl. USB-C til Lightning kabel - Hvid og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 48 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Dudao A26EU Adapter 20Watt GaN 1xUSB-C Hvid
48 kr
Til butik
Dudao A26EU Adapter 20Watt GaN 1xUSB-C Hvid billede

Produktinformation

Dudao - Strømforsyningsadapter - GaN - 20 Watt - USB-C - Europa - Hvid

Produktspecifikationer

Mærke: Dudao
Artikel nr.: A26EU-white
EAN: 6976625334049
Varenr.: 1003139745
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
USB-C vægoplader 20 W GaN - Dudao A26EU - hvid
-17%49 kr
Før 59 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Dudao A26EU Adapter 20Watt GaN 1xUSB-C Hvid
59 kr
Til butik
Dudao A26EU Adapter 20Watt GaN 1xUSB-C Hvid billede

Produktinformation

Dudao A26EU Adapter 20Watt 1xUSB-C Hvid Oplev kraften i den kompakte Dudao A26EU Adapter, der leverer 20 watt opladningshastighed via dens enkle og effektive USB-C-port. Denne adapter er ideel til hurtig opladning af smartphones, tablets og andre enheder,...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Dudao
Kategori: Mobil & Telefoni
EAN: 6976625334049
Varenr.: 87563
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
USB-C vægoplader 20 W GaN - Dudao A26EU - hvid
-13%69 kr
Før 79 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Dudao A26 PD20W GaN USB-C Charger - White
71 kr
Til butik
Gå til Superprice.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Dudao A26L GaN 20W USB-C Oplader inkl. USB-C til Lightning kabel - Hvid
-42%98 kr
Før 169 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Dudao A26EU Adapter 20Watt GaN 1xUSB-C Hvid
206 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Dudao A26L GaN 20W USB-C Oplader inkl. USB-C til Lightning kabel - Hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Dudao A26L GaN 20W USB-C Oplader inkl. USB-C til Lightning kabel - Hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK48 kr48 krKøb
2Boligcenter DK49 kr49 krKøb
3Ultrashop59 kr59 krKøb
4Vivas DK69 kr138 krKøb
5Proshop DK71 kr110 krKøb
6Superprice.dk98 kr98 krKøb
7CS MEGASTORE DK206 kr245 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Dudao A26L GaN 20W USB-C Oplader inkl. USB-C til Lightning kabel - Hvid

PriceData har fulgt prisen på Dudao A26L GaN 20W USB-C Oplader inkl. USB-C til Lightning kabel - Hvid i 158 dage. Laveste pris i perioden er 47 kr (registreret d. 26. december 2025), højeste er 48 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 48 kr.

Den nuværende pris på 48 kr er tæt på normalprisen. Der er registreret 1 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 2 prisændringer for Dudao A26L GaN 20W USB-C Oplader inkl. USB-C til Lightning kabel - Hvid. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 2 prisændringer for Dudao A26L GaN 20W USB-C Oplader inkl. USB-C til Lightning kabel - Hvid de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
8. jan. 202648 kr1 kr (2%)
26. dec. 202547 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret