Gå til hovedindhold

Power Walker UPS strømforsyning - PowerWalker VI 600 SCL, Line-Interactive, 0,6 kVA / 360 W

Power WalkerUPS-nødstrømsforsyningEAN: 4260074982114
Pris fra 458 krtil 619 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 161 kr (26% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 434 kr 9. maj

Sammenlign priser på UPS strømforsyning - PowerWalker VI 600 SCL, Line-Interactive, 0,6 kVA / 360 W og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 458 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
PowerWalker VI 600 SCL UPS 360Watt 600VA
458 kr
Til butik
PowerWalker VI 600 SCL UPS 360Watt 600VA billede

Produktinformation

PowerWalker VI 600 SCL - UPS - AC 162 - 290 V - 360 watt - 600 VA - 7 At - USB - output-stikforbindelser: 2

Produktspecifikationer

Mærke: BlueWalker
Artikel nr.: 10121139
EAN: 4260074982114
Varenr.: 995418430
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
BlueWalker PowerWalker UPS VI 600 SCL
495 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
UPS strømforsyning - PowerWalker VI 600 SCL, Line-Interactive, 0,6 kVA / 360 W
-8%569 kr
Før 619 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
UPS strømforsyning - PowerWalker VI 600 SCL, Line-Interactive, 0,6 kVA / 360 W billede

Produktinformation

Stabil strøm med UPS til hjem og kontorPowerWalker VI 600 SCL er en Line-Interactive UPS, der beskytter dit udstyr mod udfald og spændingssvingninger. Med udgangseffekt på 360 W og kapacitet på 0,6 kVA holder den din pc, router eller små servere kørende længe nok til at gemme arbejde og slukke sikkert. Den klare LCD-skærm viser vigtige driftsdata, så du har overblik på et øjeblik.Fordele ved UPS i elartiklerUPS’en leverer en jævn sinusbølge ved 230 V og 50/60 Hz, har 2 type F-udgange samt USB-forbindelse. Beskyttelsesfunktioner mod overload og overafladning øger driftssikkerheden, mens en effektivitet på op til 90 % hjælper med at udnytte energien bedst muligt. Enheden er kompakt i tårnform uden indbygget blæser og arbejder ved op til 40 dB - velegnet til skrivebordet eller teknikrummet.Topologi: Line-InteractiveUdgangseffekt: 360 WKapacitet: 0,6 kVAUdgangsspænding: 230 V (maks.)Indgangsspænding: 162–290 VFrekvens: 50/60 HzBølgeform: SineResponstid: 6 msEffektivitet: 90 %Støjniveau: 40 dBUdtag: 2 × type FInterface: USB, 1 × RJ-45, 1 × RJ-11Batteri: 12 V, 7 Ah (1 stk.), opladningstid 4 tDriftstemp.: 0 – 40 °C; fugtighed: 0 – 90 %Formfaktor: Tårn, LCD-displayMål (H × B × D): 14,2 × 10,1 × 30 cmVægt: 4,4 kgFarve: SortMedfølger: Manual...

Produktspecifikationer

Mærke: Power Walker
Kategori: UPS
Vægt: 4.5g
EAN: 4260074982114
Varenr.: 1923468
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
UPS strømforsyning - PowerWalker VI 600 SCL, Line-Interactive, 0,6 kVA / 360 W
-8%589 kr
Før 639 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
PowerWalker VI 600 SCL UPS 600VA / 360W
619 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad UPS strømforsyning - PowerWalker VI 600 SCL, Line-Interactive, 0,6 kVA / 360 W koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad UPS strømforsyning - PowerWalker VI 600 SCL, Line-Interactive, 0,6 kVA / 360 W koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK458 kr458 krKøb
2Komplett DK495 kr495 krKøb
3Boligcenter DK569 kr569 krKøb
4Vivas DK589 kr668 krKøb
5Ultrashop619 kr619 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for UPS strømforsyning - PowerWalker VI 600 SCL, Line-Interactive, 0,6 kVA / 360 W

PriceData har fulgt prisen på UPS strømforsyning - PowerWalker VI 600 SCL, Line-Interactive, 0,6 kVA / 360 W i 167 dage. Laveste pris i perioden er 434 kr (registreret d. 9. maj 2026), højeste er 495 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 465 kr.

Den nuværende pris på 458 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 1% den seneste måned. Der er registreret 26 prisfald og 19 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 46 prisændringer for UPS strømforsyning - PowerWalker VI 600 SCL, Line-Interactive, 0,6 kVA / 360 W. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 46 prisændringer for UPS strømforsyning - PowerWalker VI 600 SCL, Line-Interactive, 0,6 kVA / 360 W de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
24. maj 2026458 kr1 kr (0%)
22. maj 2026457 kr1 kr (0%)
20. maj 2026458 kr1 kr (0%)
16. maj 2026457 kr22 kr (5%)
10. maj 2026435 kr1 kr (0%)
9. maj 2026434 kr25 kr (5%)
8. maj 2026459 kr2 kr (0%)
7. maj 2026457 kr2 kr (0%)
2. maj 2026455 kr2 kr (0%)
30. apr. 2026457 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret