Gå til hovedindhold

BlueWalker UPS strømforsyning - PowerWalker VI 850 SE, Line-Interactive, 0,85 kVA / 480 W, 2 schuko-udtag

BlueWalkerUPS-nødstrømsforsyningEAN: 4260074975062
Pris fra 469 krtil 679 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 210 kr (31% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på UPS strømforsyning - PowerWalker VI 850 SE, Line-Interactive, 0,85 kVA / 480 W, 2 schuko-udtag og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 469 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
PowerWalker VI 850 SH UPS 850VA/480W
469 kr
Til butik
PowerWalker VI 850 SH UPS 850VA/480W billede

Produktinformation

PowerWalker VI 850 SH UPS 850VA 480W PowerWalker VI 850 SH er en pålidelig og effektiv UPS (Uninterruptible Power Supply) designet til at beskytte dine elektroniske apparater mod strømsvigt og spændingsudsving. Med en kapacitet på 850VA og 480W sikrer den...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: PowerWalker
Kategori: UPS'er
EAN: 4260074975062
Varenr.: 80016
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
PowerWalker VI 850 SE UPS 480Watt 850VA
504 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
BlueWalker 10120049 - PowerWalker VI SH - 850VA/480W - Line Interactive UPS
557 kr
Til butik
BlueWalker 10120049 - PowerWalker VI SH - 850VA/480W - Line Interactive UPS billede

Produktinformation

PowerWalker VI SH 850VA/480W UPS med Schuko CEE 7/7 Udgangsstik Typer Specifikationer Output strømkapacitet (VA): 850VA Udgangseffekt (W): 480W Topologi: Line Interactive Bølgeform: Modified Udgangsstik Typer: 2 x Schuko CEE 7/3 Indgangsstik Typer: Schuko CEE 7/7Highlights Dataline Surge Protection USB connection...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: BlueWalker
Kategori: UPS
Artikel nr.: 10120049
EAN: 4260074975062
Varenr.: 2477259
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
UPS strømforsyning - PowerWalker VI 850 SE, Line-Interactive, 0,85 kVA / 480 W, 2 schuko-udtag
-7%659 kr
Før 709 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
UPS strømforsyning - PowerWalker VI 850 SE, Line-Interactive, 0,85 kVA / 480 W, 2 schuko-udtag
-7%679 kr
Før 729 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad UPS strømforsyning - PowerWalker VI 850 SE, Line-Interactive, 0,85 kVA / 480 W, 2 schuko-udtag koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad UPS strømforsyning - PowerWalker VI 850 SE, Line-Interactive, 0,85 kVA / 480 W, 2 schuko-udtag koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Ultrashop469 kr469 krKøb
2CompuMail DK504 kr504 krKøb
3Proshop DK557 kr596 krKøb
4Boligcenter DK659 kr659 krKøb
5Vivas DK679 kr758 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for UPS strømforsyning - PowerWalker VI 850 SE, Line-Interactive, 0,85 kVA / 480 W, 2 schuko-udtag

PriceData har fulgt prisen på UPS strømforsyning - PowerWalker VI 850 SE, Line-Interactive, 0,85 kVA / 480 W, 2 schuko-udtag i 182 dage. Laveste pris i perioden er 469 kr (registreret d. 3. december 2025), højeste er 720 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 525 kr.

Den nuværende pris på 469 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 7% den seneste måned. Der er registreret 16 prisfald og 15 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 30 prisændringer for UPS strømforsyning - PowerWalker VI 850 SE, Line-Interactive, 0,85 kVA / 480 W, 2 schuko-udtag. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 30 prisændringer for UPS strømforsyning - PowerWalker VI 850 SE, Line-Interactive, 0,85 kVA / 480 W, 2 schuko-udtag de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. maj 2026469 kr36 kr (7%)
24. maj 2026505 kr36 kr (8%)
19. maj 2026469 kr36 kr (7%)
18. maj 2026505 kr36 kr (8%)
16. maj 2026469 kr35 kr (7%)
15. maj 2026504 kr35 kr (7%)
28. apr. 2026469 kr251 kr (35%)
27. apr. 2026720 kr251 kr (54%)
24. apr. 2026469 kr251 kr (35%)
23. apr. 2026720 kr251 kr (54%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret