Gå til hovedindhold

UPS strømbackup CyberPower UT650EG-FR 0,65 kVA (360 W) - 3 skt. Type E

CyberpowerUPS-nødstrømsforsyningEAN: 4712856273281
Pris fra 372 krtil 479 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 107 kr (22% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 369 kr 22. maj

Sammenlign priser på UPS strømbackup CyberPower UT650EG-FR 0,65 kVA (360 W) - 3 skt. Type E og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 372 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
CyberPower UT Series UT650EG-FR UPS 360Watt 650VA
372 kr
Til butik
CyberPower UT Series UT650EG-FR UPS 360Watt 650VA billede

Produktinformation

CyberPower UT Series UT650EG-FR - UPS - AC 230 V - 360 watt - 650 VA - 1-faset - output-stikforbindelser: 3 - Frankrig - sort

Produktspecifikationer

Artikel nr.: UT650EG-FR
EAN: 4712856273281
Varenr.: 993794084
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
CyberPower UT650EG-FR - 650VA/360W - UPS
415 kr
Til butik
CyberPower UT650EG-FR - 650VA/360W - UPS billede

Produktinformation

CyberPower UT650EG-FR er en line-interactive UPS, der er designet til at levere pålidelig strømbeskyttelse til computere, POS-systemer, netværksudstyr og lagerenheder. Line-interactive topologi med AVR: stabiliserer AC-udgangsspændingen (230 Vac ±10%) for at hjælpe med at holde tilsluttede enheder kørende problemfrit under spændingssvingninger. GreenPower UPS™ Bypass energibesparende teknologi: understøtter ultralavt strømforbrug for at reducere energiomkostninger og sænke driftstemperaturen, hvilket hjælper med at forlænge batteriets levetid. LED-statusindikator: viser tydeligt net-, batteri- og driftsstatus for hurtig overvågning ved et blik. Generator-kompatibel: fungerer med generatorer for at hjælpe med at forlænge strømkontinuiteten, når netstrøm ikke er tilgængelig. Beskyttelses- og filtreringsfunktioner: omfatter overbelastningsbeskyttelse, overspændings- og spidsbeskyttelse samt EMI/RFI-filtrering for at hjælpe med at beskytte følsom elektronik. Konfigurerbar alarm og kommunikationsbeskyttelse: understøtter konfigurerbare advarsler samt telefon/fax/modem/DSL/netværksbeskyttelse for ekstra driftskontrol. Med et pladsbesparende tower-design og en kapacitet på 650 VA / 360 W passer UT650EG-FR pænt på skriveborde eller i trange områder, samtidig med at den hjælper med at opretholde stabil, beskyttet strøm til essentielt udstyr. Advarsel: Franske Type-E elstik.

Produktspecifikationer

Mærke: CyberPower
Kategori: UPS
Artikel nr.: UT650EG-FR
EAN: 4712856273281
Varenr.: 3088605
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
UPS strømbackup CyberPower UT650EG-FR 0,65 kVA (360 W) - 3 skt. Type E
-8%459 kr
Før 499 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
UPS strømbackup CyberPower UT650EG-FR 0,65 kVA (360 W) - 3 skt. Type E billede

Produktinformation

Stabil strøm med UPS til hjem og kontorCyberPower UT650EG-FR giver pålidelig strømbackup, så dine enheder kan fortsætte sikkert ved strømsvigt og spændingsudsving. Med Line-Interactive topologi og Automatic Voltage Regulation udjævnes spændingen, så udstyr som pc’er, routere og mindre elektronik beskyttes mod afbrydelser og overbelastning. Den kompakte tower-form passer diskret på skrivebordet eller under bordet.Fordele ved UPS strømforsyningModellen leverer op til 0,65 kVA / 360 W og har tre Type E-udtag til dine vigtigste enheder. Indbygget EMI/RFI-filter dæmper elektrisk støj, og en reaktionstid på 4 ms hjælper med at holde systemer kørende. LED-indikatorer og hørbare alarmer informerer tydeligt om drift, batteritilstand og eventuelle advarsler.Nem og tryg i daglig brugUPS’en har forseglet blybatteri (VRLA) med ca. 6 timers genopladningstid. Den arbejder ved 50/60 Hz og et udgangsspændingsniveau op til 230 V. Kabellængde på 1,2 m giver fleksibel placering, mens det robuste plastkabinett i sort er let at integrere i dit setup.Topologi: Line-InteractiveUdgangseffekt: 360 W / 0,65 kVAUdgangsspænding (maks.): 230 VIndgangsspænding: 165 – 290 VFrekvens: 50/60 HzReaktionstid: 4 msStrømudtag: 3 × Type EFiltrering: EMI/RFIAVR: JaBølgeform: SinusAlarmer: På batteri, fejl, lavt batteri, overbelastningLED-indikatorer: JaBatteritype: Forseglet bly (VRLA)Genopladningstid: 6 timerFormfaktor: TowerFarve: SortKabellængde: 1,2 mDriftstemp.: 0 – 40 °CRelativ fugtighed (drift): 0 – 90 %Driftshøjde: 0 – 3.000 mMål (H × B × D): 17,4 × 8,4 × 28,0 cmVægt: 3,8 kg...

Produktspecifikationer

Mærke: Cyberpower
Kategori: UPS
Vægt: 4.19g
EAN: 4712856273281
Varenr.: 1918393
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
UPS strømbackup CyberPower UT650EG-FR 0,65 kVA (360 W) - 3 skt. Type E
-8%479 kr
Før 519 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad UPS strømbackup CyberPower UT650EG-FR 0,65 kVA (360 W) - 3 skt. Type E koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad UPS strømbackup CyberPower UT650EG-FR 0,65 kVA (360 W) - 3 skt. Type E koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK372 kr372 krKøb
2Proshop DK415 kr454 krKøb
3Boligcenter DK459 kr459 krKøb
4Vivas DK479 kr558 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for UPS strømbackup CyberPower UT650EG-FR 0,65 kVA (360 W) - 3 skt. Type E

PriceData har fulgt prisen på UPS strømbackup CyberPower UT650EG-FR 0,65 kVA (360 W) - 3 skt. Type E i 165 dage. Laveste pris i perioden er 369 kr (registreret d. 7. maj 2026), højeste er 605 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 394 kr.

Den nuværende pris på 372 kr er 6% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 5% den seneste måned. Der er registreret 29 prisfald og 28 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 58 prisændringer for UPS strømbackup CyberPower UT650EG-FR 0,65 kVA (360 W) - 3 skt. Type E. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 58 prisændringer for UPS strømbackup CyberPower UT650EG-FR 0,65 kVA (360 W) - 3 skt. Type E de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026372 kr2 kr (1%)
29. maj 2026370 kr2 kr (1%)
28. maj 2026372 kr2 kr (1%)
23. maj 2026370 kr1 kr (0%)
22. maj 2026369 kr1 kr (0%)
15. maj 2026370 kr1 kr (0%)
14. maj 2026369 kr1 kr (0%)
12. maj 2026370 kr2 kr (1%)
9. maj 2026372 kr2 kr (1%)
8. maj 2026370 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret