Gå til hovedindhold

UPS backup strøm - APC Smart-UPS SMC1500IC 1500VA, 8x C13, USB, SmartConnect

APCUPS-nødstrømsforsyningEAN: 0731304332961
Pris fra 5.926 krtil 7.649 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 1.723 kr (23% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 5.832 kr 8. mar.

Sammenlign priser på UPS backup strøm - APC Smart-UPS SMC1500IC 1500VA, 8x C13, USB, SmartConnect og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 5926 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
APC Smart-UPS C 1500VA LCD UPS 900Watt 1500VA
5.926 kr
Til butik
APC Smart-UPS C 1500VA LCD UPS 900Watt 1500VA billede

Produktinformation

APC Smart-UPS C 1500VA LCD - UPS - AC 230 V - 900 watt - 1500 VA - USB - output-stikforbindelser: 8 - sort - med APC SmartConnect

Produktspecifikationer

Mærke: APC
Artikel nr.: SMC1500IC
EAN: 0731304332961
Varenr.: 993262286
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
APC SMC1500IC - Smart-UPS C - 1500VA/900W - Line Interactive UPS
6.004 kr
Til butik
APC SMC1500IC - Smart-UPS C - 1500VA/900W - Line Interactive UPS billede

Produktinformation

Smart-UPS C 1500VA/900W UPS med IEC C14 Udgangsstik Typer Specifikationer Output strømkapacitet (VA): 1500VA Udgangseffekt (W): 900W Topologi: Line Interactive Bølgeform: Pure Sine Wave Udgangsstik Typer: 8 x IEC C13 Indgangsstik Typer: IEC C14Highlights AVR LCD Display SmartConnect...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: APC
Kategori: UPS
Artikel nr.: SMC1500IC
EAN: 0731304332961
Varenr.: 2653678
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Apc Smart-ups C 1500va Lcd
6.619 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
UPS backup strøm - APC Smart-UPS SMC1500IC 1500VA, 8x C13, USB, SmartConnect
-3%7.099 kr
Før 7.299 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
UPS backup strøm - APC Smart-UPS SMC1500IC 1500VA, 8x C13, USB, SmartConnect
-3%7.119 kr
Før 7.319 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
APC Smart-UPS C 1500VA LCD UPS 900Watt 1500VA
7.649 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad UPS backup strøm - APC Smart-UPS SMC1500IC 1500VA, 8x C13, USB, SmartConnect koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad UPS backup strøm - APC Smart-UPS SMC1500IC 1500VA, 8x C13, USB, SmartConnect koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK5.926 kr5.926 krKøb
2Proshop DK6.004 kr6.004 krKøb
3Dustin DK6.619 kr6.705,25 krKøb
4Boligcenter DK7.099 kr7.099 krKøb
5Vivas DK7.119 kr7.378 krKøb
6Ultrashop7.649 kr7.649 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for UPS backup strøm - APC Smart-UPS SMC1500IC 1500VA, 8x C13, USB, SmartConnect

PriceData har fulgt prisen på UPS backup strøm - APC Smart-UPS SMC1500IC 1500VA, 8x C13, USB, SmartConnect i 182 dage. Laveste pris i perioden er 5.638 kr (registreret d. 2. februar 2026), højeste er 6.124 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 5.889 kr.

Den nuværende pris på 5.926 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 3% den seneste måned. Der er registreret 42 prisfald og 28 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 69 prisændringer for UPS backup strøm - APC Smart-UPS SMC1500IC 1500VA, 8x C13, USB, SmartConnect. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 69 prisændringer for UPS backup strøm - APC Smart-UPS SMC1500IC 1500VA, 8x C13, USB, SmartConnect de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
24. maj 20265.926 kr76 kr (1%)
23. maj 20266.002 kr1 kr (0%)
22. maj 20266.001 kr23 kr (0%)
20. maj 20265.978 kr2 kr (0%)
18. maj 20265.980 kr1 kr (0%)
17. maj 20265.979 kr1 kr (0%)
12. maj 20265.978 kr56 kr (1%)
11. maj 20266.034 kr1 kr (0%)
10. maj 20266.033 kr24 kr (0%)
9. maj 20266.057 kr47 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret