Gå til hovedindhold

APC BV800I - Easy UPS - 800VA/450W - Line Interactive UPS

APCUPS-nødstrømsforsyningEAN: 0731304338345
Pris fra 670 krtil 999 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 329 kr (33% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 494 kr 18. apr.

Sammenlign priser på APC BV800I - Easy UPS - 800VA/450W - Line Interactive UPS og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 670 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
APC Easy UPS BV BV800I UPS 450Watt 800VA
670 kr
Til butik
APC Easy UPS BV BV800I UPS 450Watt 800VA billede

Produktinformation

APC Easy UPS BV BV800I - UPS - AC 230 V - 450 watt - 800 VA - output-stikforbindelser: 4

Produktspecifikationer

Mærke: APC
Artikel nr.: BV800I
EAN: 0731304338345
Varenr.: 993412745
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
APC BV800I - Easy UPS - 800VA/450W - Line Interactive UPS
676 kr
Til butik
APC BV800I - Easy UPS - 800VA/450W - Line Interactive UPS billede

Produktinformation

Easy UPS 800VA/450W UPS med IEC C14 Udgangsstik Typer Specifikationer Output strømkapacitet (VA): 800VA Udgangseffekt (W): 450W Topologi: Line Interactive Bølgeform: Modified Udgangsstik Typer: 6 x IEC C13 Indgangsstik Typer: IEC C14Highlights AVR Floor/Wall Mount...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: APC
Kategori: UPS
Artikel nr.: BV800I
EAN: 0731304338345
Varenr.: 2789690
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Apc Easy-ups Bv800i-gr
874 kr
Til butik
Apc Easy-ups Bv800i-gr billede

Produktinformation

Line-interactive design med AVR holder udstyret kørende under spændingsfald 0,8 kVA 450 W kapacitet driver små servere og netværksudstyr Ægte sinuskurve leverer ren strøm til følsomt IT-udstyr Overspændingsbeskyttelse med 156 J klassificering reducerer risikoen fra farlige spændingsspidser Lukket VRLA-batteri med koldstart og op til 5 års levetid reducerer nedetid...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: APC
Kategori: UPS Pc & Workstation
Artikel nr.: BV800I
EAN: 0731304338345
Varenr.: 5011134087
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
UPS backup strøm - APC Easy UPS BV800I, 450 W / 0,8 kVA
-1%979 kr
Før 989 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
UPS backup strøm - APC Easy UPS BV800I, 450 W / 0,8 kVA
-1%999 kr
Før 1.009 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad APC BV800I - Easy UPS - 800VA/450W - Line Interactive UPS koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad APC BV800I - Easy UPS - 800VA/450W - Line Interactive UPS koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK670 kr670 krKøb
2Proshop DK676 kr715 krKøb
3Dustin DK874 kr960,25 krKøb
4Boligcenter DK979 kr979 krKøb
5Vivas DK999 kr1.078 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for APC BV800I - Easy UPS - 800VA/450W - Line Interactive UPS

PriceData har fulgt prisen på APC BV800I - Easy UPS - 800VA/450W - Line Interactive UPS i 173 dage. Laveste pris i perioden er 494 kr (registreret d. 16. april 2026), højeste er 696 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 611 kr.

Den nuværende pris på 670 kr er 10% over normalprisen. Prisen er faldet 2% den seneste måned. Der er registreret 22 prisfald og 12 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 35 prisændringer for APC BV800I - Easy UPS - 800VA/450W - Line Interactive UPS. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 35 prisændringer for APC BV800I - Easy UPS - 800VA/450W - Line Interactive UPS de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 2026670 kr1 kr (0%)
2. jun. 2026671 kr12 kr (2%)
30. maj 2026683 kr1 kr (0%)
29. maj 2026682 kr1 kr (0%)
28. maj 2026683 kr13 kr (2%)
27. maj 2026670 kr6 kr (1%)
26. maj 2026676 kr6 kr (1%)
24. maj 2026682 kr1 kr (0%)
20. maj 2026683 kr13 kr (2%)
25. apr. 2026696 kr13 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret