Gå til hovedindhold

EL-Grossisten Uponor Uni Pipe PLUS rør 16 x 2,0 mm, isoleret. Rulle a 75 mtr. Blå

EL-GrossistenSanitetEAN: 4021598123526
Pris fra 17,58 krtil 1.799 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 1.781,42 kr (99% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Uponor Uni Pipe PLUS rør 16 x 2,0 mm, isoleret. Rulle a 75 mtr. Blå og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 17.58 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Uponor Uni Pipe PLUS rør 16 x 2,0 mm, isoleret. Rulle a 75 mtr. Blå
17,58 kr
Til butik
Uponor Uni Pipe PLUS rør 16 x 2,0 mm, isoleret. Rulle a 75 mtr. Blå billede

Produktinformation

Uponor Uni Pipe PLUS hvidt isoleret S10 WLS 035Isoleret iltdiffusionstæt flerlags komposit rør (PE-RT - lim - sømløs aluminium - lim - PE-RT) produceret ved hjælp af SACP-teknologi til almindelige VVS og varmeinstallationer.Uponor Uni Pipe PLUS rør til br...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Alupex rør med isolering
EAN: 4021598123526
Varenr.: 2582933
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
UPONOR ALUPEX rør plus/mlc hvid isoleret s10 16x2,0 blå 75m
32,78 kr
Til butik
UPONOR ALUPEX rør plus/mlc hvid isoleret s10 16x2,0 blå 75m billede

Produktinformation

Isoleret iltdiffusionstæt flerlags komposit rør (PE-RT - lim - sømløs aluminium - lim - PE-RT) produceret ved hjælp af SA-CP teknologi til almindelige brugsvand- og radiatorsystemer isoleringstykkelse 10mm 0.035

Produktspecifikationer

EAN: 4021598123526
Varenr.: 15843052290383
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
75 meter Uponor Uni Pipe Plus alupex rør med isolering, 16 mm
1.799 kr
Til butik
75 meter Uponor Uni Pipe Plus alupex rør med isolering, 16 mm billede

Produktinformation

Uponor Uni Pipe Plus MLC S10 16x2,0 mm, 75m i rulle, Blå.Uponor har optimeret rørernes egenskaberne, så Uponor Uni Pipe PLUS rør har bl.a. op til 40% mindre bukkeradius, mere bøjelighed og fleksibilitet i ruller og mere i stivhed i lige længder i forhold...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Uponor
Kategori: VVS fittings
Farve: blå
EAN: 4021598123526
Varenr.: 087481416

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Uponor Uni Pipe PLUS rør 16 x 2,0 mm, isoleret. Rulle a 75 mtr. Blå koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Uponor Uni Pipe PLUS rør 16 x 2,0 mm, isoleret. Rulle a 75 mtr. Blå koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Elvvs.dk17,58 kr17,58 krKøb
2EL-GROSSISTEN32,78 kr32,78 krKøb
3CompletVVS1.799 kr1.799 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Uponor Uni Pipe PLUS rør 16 x 2,0 mm, isoleret. Rulle a 75 mtr. Blå

PriceData har fulgt prisen på Uponor Uni Pipe PLUS rør 16 x 2,0 mm, isoleret. Rulle a 75 mtr. Blå i 179 dage. Laveste pris i perioden er 17,58 kr (registreret d. 27. maj 2026), højeste er 1.699 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 55 kr.

Den nuværende pris på 17,58 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 16% den seneste måned. Der er registreret 27 prisfald og 24 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 52 prisændringer for Uponor Uni Pipe PLUS rør 16 x 2,0 mm, isoleret. Rulle a 75 mtr. Blå. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 52 prisændringer for Uponor Uni Pipe PLUS rør 16 x 2,0 mm, isoleret. Rulle a 75 mtr. Blå de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
27. maj 202617,58 kr3,42 kr (16%)
25. maj 202621 kr9 kr (30%)
24. maj 202630 kr9 kr (43%)
6. maj 202621 kr6,5 kr (24%)
29. apr. 202627,5 kr8,74 kr (47%)
24. apr. 202618,76 kr11,65 kr (38%)
23. apr. 202630,41 kr11,65 kr (62%)
19. apr. 202618,76 kr11,65 kr (38%)
18. apr. 202630,41 kr11,65 kr (62%)
17. apr. 202618,76 kr8,74 kr (32%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret