Gå til hovedindhold

EL-Grossisten Uponor 110 x 2000 mm PVC-kloakrør m/muffe, klasse S SN8, EN 1401

EL-GrossistenSanitetEAN: 6414902002354
Pris fra 181,04 krtil 579 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 397,96 kr (69% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 125 kr 30. apr.

Sammenlign priser på Uponor 110 x 2000 mm PVC-kloakrør m/muffe, klasse S SN8, EN 1401 og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 181.04 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Uponor 110 x 2000 mm PVC-kloakrør m/muffe, klasse S SN8, EN 1401
181,04 kr
Til butik
Uponor 110 x 2000 mm PVC-kloakrør m/muffe, klasse S SN8, EN 1401 billede

Produktinformation

Uponor 110 x 2000 mm PVC-kloakrør m/muffe, klasse S SN8, EN 1401

Produktspecifikationer

EAN: 6414902002354
Varenr.: 15844025336143
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Uponor PVC kloakrør 110x2000mm SN8 EN1401
197 kr
Til butik
Uponor PVC kloakrør 110x2000mm SN8 EN1401 billede

Produktinformation

Specifikationer.: Diameter.: 110mm Længde.: 2000mm Materiale.: PVC Produkt.: Rør Rørtype.: Flerelagsrør Stivhedsklasse.: SN8 Kan straksleveres.: Ja Oliebestandig.: Ja Beskrivelse Wavin 110 x 2000 mm PVC-kloakrør med muffe, klasse S SN8, ML

Produktspecifikationer

Kategori: Kloakrør
EAN: 6414902002354
Varenr.: 274991
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Uponor 110 x 2000 mm PVC-kloakrør m/muffe, klasse S SN8, EN 1401
579 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Uponor 110 x 2000 mm PVC-kloakrør m/muffe, klasse S SN8, EN 1401 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Uponor 110 x 2000 mm PVC-kloakrør m/muffe, klasse S SN8, EN 1401 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1EL-GROSSISTEN181,04 kr181,04 krKøb
2Elvvs.dk197 kr197 krKøb
3CS MEGASTORE DK579 kr778 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Uponor 110 x 2000 mm PVC-kloakrør m/muffe, klasse S SN8, EN 1401

PriceData har fulgt prisen på Uponor 110 x 2000 mm PVC-kloakrør m/muffe, klasse S SN8, EN 1401 i 162 dage. Laveste pris i perioden er 119 kr (registreret d. 24. december 2025), højeste er 181,04 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 145 kr.

Den nuværende pris på 181,04 kr er 25% over normalprisen. Prisen er steget 16% den seneste måned. Der er registreret 9 prisfald og 12 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 22 prisændringer for Uponor 110 x 2000 mm PVC-kloakrør m/muffe, klasse S SN8, EN 1401. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 22 prisændringer for Uponor 110 x 2000 mm PVC-kloakrør m/muffe, klasse S SN8, EN 1401 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 2026181,04 kr25,04 kr (16%)
27. maj 2026156 kr25,04 kr (14%)
26. maj 2026181,04 kr25,04 kr (16%)
23. maj 2026156 kr25,04 kr (14%)
22. maj 2026181,04 kr35,86 kr (25%)
7. maj 2026145,18 kr10,82 kr (7%)
6. maj 2026156 kr10,82 kr (7%)
3. maj 2026145,18 kr20,18 kr (16%)
30. apr. 2026125 kr20,18 kr (14%)
29. apr. 2026145,18 kr20,18 kr (16%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret