Gå til hovedindhold

NKT Fasteners Universalskrue SPUN ®+, CLIMATE ®-G3 TX20 4,5 x 35 mm - 400 Stk

NKT FastenersByggematerialerEAN: 5701291538405
Pris fra 173 krtil 280 kr
9 forhandlere

Prisforskel: 107 kr (38% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Universalskrue SPUN ®+, CLIMATE ®-G3 TX20 4,5 x 35 mm - 400 Stk og køb billigst

9 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 173 kr. 9 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LavprisVærktøj
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Spånpladeskrue 4,5 x 35 mm, 400 stk.
173 kr
Til butik
Spånpladeskrue 4,5 x 35 mm, 400 stk. billede

Produktinformation

Spånpladeskrue 4,5 x 35 mm stærk løsning til træ og spånpladerHer får du en robust spånpladeskrue på 4,5 x 35 mm, der er lavet til både indendørs og udendørs opgaver. Skruen har TX20 kærv og et undersænket hoved med fræseribber, så du får en pæn finish u...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Befæstigelse & beslag
Farve: aluminium
Størrelse: 4.5 x 35 mm
EAN: 5701291538405
Varenr.: 894003838
Gå til Globaltools.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Universalskrue SPUN ®+, CLIMATE ®-G3 TX20 4,5 x 35 mm - 400 Stk
-30%173,25 kr
Før 247,5 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Universalskrue SPUN ®+, CLIMATE ®-G3 TX20 4,5 x 35 mm - 400 Stk billede

Produktinformation

Universal konstruktionsskrue • Patenteret High precision TX kærv sikrer god stabilitet under iskruning • CLIMATE ®-G3 overflade modstår gennemsnitlig 2.000 timer salttågetest • Undersænket hoved med kraftige fræseribber sikrer en pæn finish • High Per...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Træskruer
EAN: 5701291538405
Varenr.: 422476
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
189 kr
Til butik
Spånpladeskrue 4,5 x 35 mm, 400 stk. billede

Produktinformation

Spånpladeskrue 4,5 x 35 mm stærk og alsidig til dine byggeprojekterMed denne spånpladeskrue får du en pålidelig løsning, der gør arbejdet lettere både inde og ude. Skruen er udstyret med TX20 kærv, så du får et stabilt greb, og det undersænkede hoved med...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Tilbehør til værktøj
Farve: aluminium
Størrelse: 4.5 x 35 mm
EAN: 5701291538405
Varenr.: 894003838
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
189 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
189 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
SPUNSKRUE 4,5X35 CLIMATE UH FG TX20
191,6 kr
Til butik
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
199 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
209 kr
Til butik
Gå til Homeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
ITW SPUN®+, CLIMATE®-G3 - Universalskrue - 4,5 x 35 - 153840
280 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Universalskrue SPUN ®+, CLIMATE ®-G3 TX20 4,5 x 35 mm - 400 Stk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Universalskrue SPUN ®+, CLIMATE ®-G3 TX20 4,5 x 35 mm - 400 Stk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LavprisVærktøj173 kr173 krKøb
2Globaltools.dk173,25 kr173,25 krKøb
3CompletVVS189 kr189 krKøb
4LavprisEl189 kr189 krKøb
5LavprisVVS189 kr189 krKøb
6EL-GROSSISTEN191,6 kr191,6 krKøb
7Greenline199 kr199 krKøb
8BilligVVS DK209 kr209 krKøb
9Homeshop DK280 kr280 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Universalskrue SPUN ®+, CLIMATE ®-G3 TX20 4,5 x 35 mm - 400 Stk

PriceData har fulgt prisen på Universalskrue SPUN ®+, CLIMATE ®-G3 TX20 4,5 x 35 mm - 400 Stk i 182 dage. Laveste pris i perioden er 168 kr (registreret d. 21. januar 2026), højeste er 179 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 172 kr.

Den nuværende pris på 173 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 14 prisfald og 13 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 27 prisændringer for Universalskrue SPUN ®+, CLIMATE ®-G3 TX20 4,5 x 35 mm - 400 Stk. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 27 prisændringer for Universalskrue SPUN ®+, CLIMATE ®-G3 TX20 4,5 x 35 mm - 400 Stk de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
9. maj 2026173 kr
8. maj 2026173,25 kr
21. mar. 2026173 kr
20. mar. 2026173,25 kr
9. mar. 2026173 kr
6. mar. 2026173,25 kr5,75 kr (3%)
5. mar. 2026179 kr5,75 kr (3%)
24. feb. 2026173,25 kr5,75 kr (3%)
23. feb. 2026179 kr5,75 kr (3%)
10. feb. 2026173,25 kr5,75 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret