Gå til hovedindhold

NKT Fasteners Universalskrue SPUN ®+, CLIMATE ®-G3 TX20 4,0 x 45 mm - 400 Stk

NKT FastenersByggematerialerEAN: 5701291538375
Pris fra 64,13 krtil 299 kr
9 forhandlere

Prisforskel: 234,87 kr (79% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Universalskrue SPUN ®+, CLIMATE ®-G3 TX20 4,0 x 45 mm - 400 Stk og køb billigst

9 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 64.13 kr. 9 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Globaltools.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Universalskrue SPUN ®+, CLIMATE ®-G3 TX20 4,0 x 45 mm - 400 Stk
-70%64,13 kr
Før 213,75 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Universalskrue SPUN ®+, CLIMATE ®-G3 TX20 4,0 x 45 mm - 400 Stk billede

Produktinformation

Universal konstruktionsskrue • Patenteret High precision TX kærv sikrer god stabilitet under iskruning • CLIMATE ®-G3 overflade modstår gennemsnitlig 2.000 timer salttågetest • Undersænket hoved med kraftige fræseribber sikrer en pæn finish • High Per...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Træskruer
EAN: 5701291538375
Varenr.: 422474
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Spånpladeskrue 4,0 x 45 mm, 400 stk.
135 kr
Til butik
Spånpladeskrue 4,0 x 45 mm, 400 stk. billede

Produktinformation

Spånpladeskrue 4,0 x 45 mm stærk og pålidelig til træprojekter Her får du en spånpladeskrue, der er skabt til at gøre arbejdet lettere både inde og ude. Skruen har en TX 20 kærv, som giver dig et sikkert greb og nem indskruning, selv når du arbejder med...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Tilbehør til værktøj
Farve: aluminium
Størrelse: 4 x 45 mm
EAN: 5701291538375
Varenr.: 894004516
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
SPUNSKRUE 4,0X45/27 CLIMATE UH DG TX20
165,28 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
169 kr
Til butik
Gå til Homeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
ITW SPUN®+, CLIMATE®-G3 - Universalskrue - 4,0 x 45 - 153837
240 kr
Til butik
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
299 kr
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
299 kr
Til butik
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
299 kr
Til butik
Gå til LavprisVærktøj
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
299 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Universalskrue SPUN ®+, CLIMATE ®-G3 TX20 4,0 x 45 mm - 400 Stk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Universalskrue SPUN ®+, CLIMATE ®-G3 TX20 4,0 x 45 mm - 400 Stk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Globaltools.dk64,13 kr64,13 krKøb
2BilligVVS DK135 kr135 krKøb
3EL-GROSSISTEN165,28 kr165,28 krKøb
4LavprisVVS169 kr169 krKøb
5Homeshop DK240 kr240 krKøb
6Greenline299 kr299 krKøb
7CompletVVS299 kr299 krKøb
8LavprisEl299 kr299 krKøb
9LavprisVærktøj299 kr299 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Universalskrue SPUN ®+, CLIMATE ®-G3 TX20 4,0 x 45 mm - 400 Stk

PriceData har fulgt prisen på Universalskrue SPUN ®+, CLIMATE ®-G3 TX20 4,0 x 45 mm - 400 Stk i 179 dage. Laveste pris i perioden er 62,25 kr (registreret d. 9. december 2025), højeste er 159 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 96 kr.

Den nuværende pris på 64,13 kr er 33% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 52% den seneste måned. Der er registreret 18 prisfald og 18 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 37 prisændringer for Universalskrue SPUN ®+, CLIMATE ®-G3 TX20 4,0 x 45 mm - 400 Stk. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 37 prisændringer for Universalskrue SPUN ®+, CLIMATE ®-G3 TX20 4,0 x 45 mm - 400 Stk de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 202664,13 kr70,87 kr (52%)
30. maj 2026135 kr70,87 kr (111%)
23. maj 202664,13 kr70,87 kr (52%)
22. maj 2026135 kr70,87 kr (111%)
15. maj 202664,13 kr70,87 kr (52%)
14. maj 2026135 kr70,87 kr (111%)
2. maj 202664,13 kr70,87 kr (52%)
1. maj 2026135 kr70,87 kr (111%)
18. apr. 202664,13 kr70,87 kr (52%)
17. apr. 2026135 kr70,87 kr (111%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret