Gå til hovedindhold

NKT Fasteners ITW SPUN ®+, CLIMATE ®-G3 - Universalskrue - 4,0 x 15 - 153834

NKT FastenersByggematerialerEAN: 5701291538344
Pris fra 96 krtil 180 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 84 kr (47% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på ITW SPUN ®+, CLIMATE ®-G3 - Universalskrue - 4,0 x 15 - 153834 og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 96 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LavprisVærktøj
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Spånpladeskrue 4,0 x 15 mm, 500 stk.
96 kr
Til butik
Spånpladeskrue 4,0 x 15 mm, 500 stk. billede

Produktinformation

Spånpladeskrue 4,0 x 15 mm stærk løsning til træ og spånpladerHer får du en robust spånpladeskrue på 4,0 x 15 mm, der er lavet til både indendørs og udendørs opgaver. Skruen har TX20 kærv og et undersænket hoved med fræseribber, så du får en pæn finish u...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Befæstigelse & beslag
Størrelse: 4.0 x 15 mm
EAN: 5701291538344
Varenr.: 894003875
Gå til Globaltools.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
NKT Spun+ universalskrue G3 UH TX20 4,0×15, 500stk
-38%96,68 kr
Før 155 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
NKT Spun+ universalskrue G3 UH TX20 4,0×15, 500stk billede

Produktinformation

Spun+ Climate G3 universal konstruktionsskrue til udendørs brug. Undersænket hoved med kraftige fræseribber, som sikrer en pæn finish. High Performance spids giver fantastisk hurtigt bid og nedsætter risikoen for flækning. Groft trægevind giver hurtig isk...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: NKT
Kategori: Træskruer
EAN: 5701291538344
Varenr.: 524005
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
109 kr
Til butik
Spånpladeskrue 4,0 x 15 mm, 500 stk. billede

Produktinformation

Spånpladeskruer 4,0 x 15 mm til robuste løsninger ude og indeMed denne pakke spånpladeskruer får du en pålidelig løsning til både indendørs og udendørs projekter, hvor styrke og holdbarhed er i fokus. Skruerne er fremstillet af kulstofholdigt stål og har...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Kabler
Størrelse: 4.0 x 15 mm
EAN: 5701291538344
Varenr.: 894003875
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
109 kr
Til butik
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
109 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
119 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
SPUNSKRUE 4,0X15 CLIMATE UH FG TX20
120,6 kr
Til butik
Gå til Homeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
ITW SPUN®+, CLIMATE®-G3 - Universalskrue - 4,0 x 15 - 153834
180 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ITW SPUN ®+, CLIMATE ®-G3 - Universalskrue - 4,0 x 15 - 153834 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ITW SPUN ®+, CLIMATE ®-G3 - Universalskrue - 4,0 x 15 - 153834 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LavprisVærktøj96 kr96 krKøb
2Globaltools.dk96,68 kr96,68 krKøb
3Greenline109 kr109 krKøb
4CompletVVS109 kr109 krKøb
5LavprisEl109 kr109 krKøb
6BilligVVS DK119 kr119 krKøb
7EL-GROSSISTEN120,6 kr120,6 krKøb
8Homeshop DK180 kr180 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for ITW SPUN ®+, CLIMATE ®-G3 - Universalskrue - 4,0 x 15 - 153834

PriceData har fulgt prisen på ITW SPUN ®+, CLIMATE ®-G3 - Universalskrue - 4,0 x 15 - 153834 i 181 dage. Laveste pris i perioden er 96 kr (registreret d. 3. december 2025), højeste er 109 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 98 kr.

Den nuværende pris på 96 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 12 prisfald og 12 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 24 prisændringer for ITW SPUN ®+, CLIMATE ®-G3 - Universalskrue - 4,0 x 15 - 153834. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 24 prisændringer for ITW SPUN ®+, CLIMATE ®-G3 - Universalskrue - 4,0 x 15 - 153834 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
9. maj 202696 kr
8. maj 202696,68 kr
21. mar. 202696 kr
20. mar. 202696,68 kr
9. mar. 202696 kr
6. mar. 202696,68 kr2,32 kr (2%)
5. mar. 202699 kr2,32 kr (2%)
24. feb. 202696,68 kr2,32 kr (2%)
23. feb. 202699 kr2,32 kr (2%)
10. feb. 202696,68 kr2,32 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret