Gå til hovedindhold

NKT Fasteners NKT Climate G3 spunskrue, med undersænket hoved, 4,0x25 mm, 500 stk

NKT FastenersByggematerialerEAN: 5701291534469
Pris fra 106 krtil 190 kr
10 forhandlere

Prisforskel: 84 kr (44% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på NKT Climate G3 spunskrue, med undersænket hoved, 4,0x25 mm, 500 stk og køb billigst

10 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 106 kr. 10 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LavprisVærktøj
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
NKT Climate G3 spunskrue, med undersænket hoved, 4,0x25 mm, 500 stk
106 kr
Til butik
NKT Climate G3 spunskrue, med undersænket hoved, 4,0x25 mm, 500 stk billede

Produktinformation

NKT spunskrue 4,0x25 mm stærk skrue til træarbejde ude og indeHer får du en solid spunskrue på 4,0x25 mm, der er god til både indendørs og udendørs projekter. Skruen har en TX20 kærv, der giver et godt greb og gør det nemmere at skrue i, uden at du risik...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Befæstigelse & beslag
Størrelse: 4.0x25 mm
EAN: 5701291534469
Varenr.: 892449598
Gå til Globaltools.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
NKT Spun+ universalskrue G3 UH TX20 4,0×25, 500stk
-38%106,1 kr
Før 170 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
NKT Spun+ universalskrue G3 UH TX20 4,0×25, 500stk billede

Produktinformation

Spun+ Climate G3 universal konstruktionsskrue til udendørs brug. Undersænket hoved med kraftige fræseribber, som sikrer en pæn finish. High Performance spids giver fantastisk hurtigt bid og nedsætter risikoen for flækning. Groft trægevind giver hurtig isk...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: NKT
Kategori: Træskruer
EAN: 5701291534469
Varenr.: 524009
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
NKT Climate G3 spunskrue, med undersænket hoved, 4,0x25 mm, 500 stk
119 kr
Til butik
NKT Climate G3 spunskrue, med undersænket hoved, 4,0x25 mm, 500 stk billede

Produktinformation

Spunskrue til krævende trækonstruktioner holdbarhed og styrke i ét Med denne spunskrue på 4,0 x 25 mm får du en pålidelig løsning, der gør arbejdet nemmere uanset om du bygger nyt eller reparerer. Den er udviklet til både indendørs og udendørs brug, og...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Kabler
Størrelse: 4.0x25 mm
EAN: 5701291534469
Varenr.: 892449598
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
NKT Climate G3 spunskrue, med undersænket hoved, 4,0x25 mm, 500 stk
119 kr
Til butik
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
NKT Climate G3 spunskrue, med undersænket hoved, 4,0x25 mm, 500 stk
119 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
NKT Climate G3 spunskrue, med undersænket hoved, 4,0x25 mm, 500 stk
119 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
SPUNSKRUE 4,0X25 CLIMATE UH FG TX20
131,61 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
NKT Climate G3 spunskrue, med undersænket hoved, 4,0x25 mm, 500 stk
135 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Spun®+ High-Speed Climate G3 skrue UH, TX20 4,0x25, 500 stk.
140 kr
Til butik
Gå til Homeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
ITW SPUN®+, CLIMATE®-G3 - Universalskrue - 4,0 x 25 - 153446
190 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad NKT Climate G3 spunskrue, med undersænket hoved, 4,0x25 mm, 500 stk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad NKT Climate G3 spunskrue, med undersænket hoved, 4,0x25 mm, 500 stk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LavprisVærktøj106 kr106 krKøb
2Globaltools.dk106,1 kr106,1 krKøb
3Greenline119 kr119 krKøb
4CompletVVS119 kr119 krKøb
5LavprisEl119 kr119 krKøb
6LavprisVVS119 kr119 krKøb
7EL-GROSSISTEN131,61 kr131,61 krKøb
8BilligVVS DK135 kr135 krKøb
9CS MEGASTORE DK140 kr179 krKøb
10Homeshop DK190 kr190 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for NKT Climate G3 spunskrue, med undersænket hoved, 4,0x25 mm, 500 stk

PriceData har fulgt prisen på NKT Climate G3 spunskrue, med undersænket hoved, 4,0x25 mm, 500 stk i 182 dage. Laveste pris i perioden er 100,27 kr (registreret d. 13. december 2025), højeste er 119 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 107 kr.

Den nuværende pris på 106 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 11 prisfald og 13 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 24 prisændringer for NKT Climate G3 spunskrue, med undersænket hoved, 4,0x25 mm, 500 stk. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 24 prisændringer for NKT Climate G3 spunskrue, med undersænket hoved, 4,0x25 mm, 500 stk de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
9. maj 2026106 kr
8. maj 2026106,1 kr
21. mar. 2026106 kr
20. mar. 2026106,1 kr
9. mar. 2026106 kr
6. mar. 2026106,1 kr2,9 kr (3%)
5. mar. 2026109 kr2,9 kr (3%)
24. feb. 2026106,1 kr2,9 kr (3%)
23. feb. 2026109 kr2,9 kr (3%)
10. feb. 2026106,1 kr2,9 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret