Gå til hovedindhold

NKT Fasteners ITW SPUN ®+, CLIMATE ®-G3 - Universalskrue - 4,5 x 45 - 150410

NKT FastenersByggematerialerEAN: 5701291504103
Pris fra 85 krtil 170 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 85 kr (50% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 70 kr 8. apr.

Sammenlign priser på ITW SPUN ®+, CLIMATE ®-G3 - Universalskrue - 4,5 x 45 - 150410 og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 85 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Spånpladeskrue 4,5 x 45 mm, 200 stk.
85 kr
Til butik
Spånpladeskrue 4,5 x 45 mm, 200 stk. billede

Produktinformation

Spånpladeskrue 4,5 x 45 mm stærk og pålidelig til træprojekter Her får du en spånpladeskrue, der er skabt til at gøre arbejdet lettere både inde og ude. Skruen har en TX 20 kærv, som giver dig et sikkert greb og nem indskruning, selv når du arbejder med...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Tilbehør til værktøj
Størrelse: 4.5 x 45 mm
EAN: 5701291504103
Varenr.: 894063602
Gå til LavprisVærktøj
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
91 kr
Til butik
Spånpladeskrue 4,5 x 45 mm, 200 stk. billede

Produktinformation

Spånpladeskrue 4,5 x 45 mm stærk løsning til træ og spånpladerHer får du en robust spånpladeskrue på 4,5 x 45 mm, der er lavet til både indendørs og udendørs opgaver. Skruen har TX20 kærv og et undersænket hoved med fræseribber, så du får en pæn finish u...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Befæstigelse & beslag
Størrelse: 4.5 x 45 mm
EAN: 5701291504103
Varenr.: 894063602
Gå til Globaltools.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
NKT Spun+ universalskrue G3 UH TX20 4,5×45, 200stk
-38%91,08 kr
Før 146,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
NKT Spun+ universalskrue G3 UH TX20 4,5×45, 200stk billede

Produktinformation

Spun+ Climate G3 universal konstruktionsskrue til udendørs brug. Undersænket hoved med kraftige fræseribber, som sikrer en pæn finish. High Performance spids giver fantastisk hurtigt bid og nedsætter risikoen for flækning. Groft trægevind giver hurtig isk...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: NKT
Kategori: Træskruer
EAN: 5701291504103
Varenr.: 524020
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
96 kr
Til butik
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
109 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
SPUNSKRUE 4,5X45/27 CLIMATE UH DG TX20
113,85 kr
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
129 kr
Til butik
Gå til Homeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
ITW SPUN®+, CLIMATE®-G3 - Universalskrue - 4,5 x 45 - 150410
170 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ITW SPUN ®+, CLIMATE ®-G3 - Universalskrue - 4,5 x 45 - 150410 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ITW SPUN ®+, CLIMATE ®-G3 - Universalskrue - 4,5 x 45 - 150410 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1BilligVVS DK85 kr85 krKøb
2LavprisVærktøj91 kr91 krKøb
3Globaltools.dk91,08 kr91,08 krKøb
4LavprisEl96 kr96 krKøb
5Greenline109 kr109 krKøb
6EL-GROSSISTEN113,85 kr113,85 krKøb
7CompletVVS129 kr129 krKøb
8Homeshop DK170 kr170 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for ITW SPUN ®+, CLIMATE ®-G3 - Universalskrue - 4,5 x 45 - 150410

PriceData har fulgt prisen på ITW SPUN ®+, CLIMATE ®-G3 - Universalskrue - 4,5 x 45 - 150410 i 181 dage. Laveste pris i perioden er 70 kr (registreret d. 9. marts 2026), højeste er 99 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 87 kr.

Den nuværende pris på 85 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 9 prisfald og 7 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 16 prisændringer for ITW SPUN ®+, CLIMATE ®-G3 - Universalskrue - 4,5 x 45 - 150410. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 16 prisændringer for ITW SPUN ®+, CLIMATE ®-G3 - Universalskrue - 4,5 x 45 - 150410 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
17. maj 202685 kr6 kr (7%)
16. maj 202691 kr6 kr (7%)
11. maj 202685 kr2 kr (2%)
9. apr. 202687 kr17 kr (24%)
8. apr. 202670 kr17 kr (20%)
7. apr. 202687 kr17 kr (24%)
9. mar. 202670 kr17 kr (20%)
26. feb. 202687 kr2 kr (2%)
4. feb. 202689 kr4 kr (5%)
7. jan. 202685 kr1 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret