Gå til hovedindhold

NKT Fasteners ITW SPUN ®+, CLIMATE ®-G3 - Universalskrue - 5,0 x 45 - 150416

NKT FastenersByggematerialerEAN: 5701291504165
Pris fra 112 krtil 199 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 87 kr (44% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på ITW SPUN ®+, CLIMATE ®-G3 - Universalskrue - 5,0 x 45 - 150416 og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 112 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LavprisVærktøj
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Spånpladeskrue 5,0 x 45 mm, 200 stk.
112 kr
Til butik
Spånpladeskrue 5,0 x 45 mm, 200 stk. billede

Produktinformation

Spånpladeskrue 5,0 x 45 mm stærk løsning til træ og spånpladerHer får du en robust spånpladeskrue på 5,0 x 45 mm, der er lavet til både indendørs og udendørs opgaver. Skruen har TX20 kærv og et undersænket hoved med fræseribber, så du får en pæn finish u...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Befæstigelse & beslag
Farve: silver
Størrelse: 5.0 x 45 mm
EAN: 5701291504165
Varenr.: 894003299
Gå til Globaltools.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
NKT Spun+ universalskrue G3 UH TX20 5,0×45, 200stk
-38%112,48 kr
Før 181,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
NKT Spun+ universalskrue G3 UH TX20 5,0×45, 200stk billede

Produktinformation

Spun+ Climate G3 universal konstruktionsskrue til udendørs brug. Undersænket hoved med kraftige fræseribber, som sikrer en pæn finish. High Performance spids giver fantastisk hurtigt bid og nedsætter risikoen for flækning. Groft trægevind giver hurtig isk...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: NKT
Kategori: Træskruer
EAN: 5701291504165
Varenr.: 524030
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
119 kr
Til butik
Spånpladeskrue 5,0 x 45 mm, 200 stk. billede

Produktinformation

Spånpladeskrue 5,0 x 45 mm stærk og alsidig til dine byggeprojekterMed denne spånpladeskrue får du en pålidelig løsning, der gør arbejdet lettere både inde og ude. Skruen er udstyret med TX20 kærv, så du får et stabilt greb, og det undersænkede hoved med...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Tilbehør til værktøj
Farve: silver
Størrelse: 5.0 x 45 mm
EAN: 5701291504165
Varenr.: 894003299
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
119 kr
Til butik
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
129 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
SPUNSKRUE 5,0X45 CLIMATE UH FG TX20
138,73 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
139 kr
Til butik
Gå til Homeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
ITW SPUN®+, CLIMATE®-G3 - Universalskrue - 5,0 x 45 - 150416
199 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ITW SPUN ®+, CLIMATE ®-G3 - Universalskrue - 5,0 x 45 - 150416 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ITW SPUN ®+, CLIMATE ®-G3 - Universalskrue - 5,0 x 45 - 150416 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LavprisVærktøj112 kr112 krKøb
2Globaltools.dk112,48 kr112,48 krKøb
3CompletVVS119 kr119 krKøb
4LavprisEl119 kr119 krKøb
5Greenline129 kr129 krKøb
6EL-GROSSISTEN138,73 kr138,73 krKøb
7BilligVVS DK139 kr139 krKøb
8Homeshop DK199 kr199 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for ITW SPUN ®+, CLIMATE ®-G3 - Universalskrue - 5,0 x 45 - 150416

PriceData har fulgt prisen på ITW SPUN ®+, CLIMATE ®-G3 - Universalskrue - 5,0 x 45 - 150416 i 181 dage. Laveste pris i perioden er 109 kr (registreret d. 3. december 2025), højeste er 125 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 113 kr.

Den nuværende pris på 112 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 12 prisfald og 13 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 25 prisændringer for ITW SPUN ®+, CLIMATE ®-G3 - Universalskrue - 5,0 x 45 - 150416. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 25 prisændringer for ITW SPUN ®+, CLIMATE ®-G3 - Universalskrue - 5,0 x 45 - 150416 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
9. maj 2026112 kr
8. maj 2026112,48 kr
21. mar. 2026112 kr
20. mar. 2026112,48 kr
9. mar. 2026112 kr
6. mar. 2026112,48 kr6,52 kr (5%)
5. mar. 2026119 kr6,52 kr (6%)
24. feb. 2026112,48 kr6,52 kr (5%)
23. feb. 2026119 kr6,52 kr (6%)
10. feb. 2026112,48 kr6,52 kr (5%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret