Gå til hovedindhold

NKT Fasteners ITW SPUN ®+, CLIMATE ®-G3 - Universalskrue - 5,0 x 20 - 153841

NKT FastenersByggematerialerEAN: 5701291538412
Pris fra 171 krtil 310 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 139 kr (45% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på ITW SPUN ®+, CLIMATE ®-G3 - Universalskrue - 5,0 x 20 - 153841 og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 171 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LavprisVærktøj
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Spånpladeskrue 5,0 x 20 mm, 500 stk.
171 kr
Til butik
Spånpladeskrue 5,0 x 20 mm, 500 stk. billede

Produktinformation

Spånpladeskrue 5,0 x 20 mm stærk løsning til træ og spånpladerHer får du en robust spånpladeskrue på 5,0 x 20 mm, der er lavet til både indendørs og udendørs opgaver. Skruen har TX20 kærv og et undersænket hoved med fræseribber, så du får en pæn finish u...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Befæstigelse & beslag
Størrelse: 5.0x20mm
EAN: 5701291538412
Varenr.: 894079696
Gå til Globaltools.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
NKT Spun+ universalskrue G3 UH TX20 5,0×20, 500stk
-38%171,9 kr
Før 276,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
NKT Spun+ universalskrue G3 UH TX20 5,0×20, 500stk billede

Produktinformation

Spun+ Climate G3 universal konstruktionsskrue til udendørs brug. Undersænket hoved med kraftige fræseribber, som sikrer en pæn finish. High Performance spids giver fantastisk hurtigt bid og nedsætter risikoen for flækning. Groft trægevind giver hurtig isk...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: NKT
Kategori: Træskruer
EAN: 5701291538412
Varenr.: 524026
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
189 kr
Til butik
Spånpladeskrue 5,0 x 20 mm, 500 stk. billede

Produktinformation

Spånpladeskrue 5,0 x 20 mm stærk og alsidig til dine byggeprojekterMed denne spånpladeskrue får du en pålidelig løsning, der gør arbejdet lettere både inde og ude. Skruen er udstyret med TX20 kærv, så du får et stabilt greb, og det undersænkede hoved med...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Tilbehør til værktøj
Størrelse: 5.0x20mm
EAN: 5701291538412
Varenr.: 894079696
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
189 kr
Til butik
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
199 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
SPUNSKRUE 5,0X20 CLIMATE UH FG TX20
213,02 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
215 kr
Til butik
Gå til Homeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
ITW SPUN®+, CLIMATE®-G3 - Universalskrue - 5,0 x 20 - 153841
310 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ITW SPUN ®+, CLIMATE ®-G3 - Universalskrue - 5,0 x 20 - 153841 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ITW SPUN ®+, CLIMATE ®-G3 - Universalskrue - 5,0 x 20 - 153841 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LavprisVærktøj171 kr171 krKøb
2Globaltools.dk171,9 kr171,9 krKøb
3CompletVVS189 kr189 krKøb
4LavprisEl189 kr189 krKøb
5Greenline199 kr199 krKøb
6EL-GROSSISTEN213,02 kr213,02 krKøb
7BilligVVS DK215 kr215 krKøb
8Homeshop DK310 kr310 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for ITW SPUN ®+, CLIMATE ®-G3 - Universalskrue - 5,0 x 20 - 153841

PriceData har fulgt prisen på ITW SPUN ®+, CLIMATE ®-G3 - Universalskrue - 5,0 x 20 - 153841 i 181 dage. Laveste pris i perioden er 162,45 kr (registreret d. 3. december 2025), højeste er 189 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 171 kr.

Den nuværende pris på 171 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 13 prisfald og 15 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 28 prisændringer for ITW SPUN ®+, CLIMATE ®-G3 - Universalskrue - 5,0 x 20 - 153841. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 28 prisændringer for ITW SPUN ®+, CLIMATE ®-G3 - Universalskrue - 5,0 x 20 - 153841 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
9. maj 2026171 kr
8. maj 2026171,9 kr
21. mar. 2026171 kr
20. mar. 2026171,9 kr
9. mar. 2026171 kr
6. mar. 2026171,9 kr7,1 kr (4%)
5. mar. 2026179 kr7,1 kr (4%)
24. feb. 2026171,9 kr7,1 kr (4%)
23. feb. 2026179 kr7,1 kr (4%)
10. feb. 2026171,9 kr7,1 kr (4%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret