Gå til hovedindhold

Unidrain Anniversario rist, hjrne, 200 mm, rustfrit stl (brstet)

UnidrainSanitetEAN: 5707692009322
Pris fra 373 krtil 472,5 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 99,5 kr (21% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Unidrain Anniversario rist, hjrne, 200 mm, rustfrit stl (brstet) og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 373 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Unidrain 2603 Anniversario hjørnerist, 200 mm, rustfrit stål
373 kr
Til butik
Unidrain 2603 Anniversario hjørnerist, 200 mm, rustfrit stål billede

Produktinformation

Anniversario rist i 3 mm massivt rustfrit stål med flot børstet overfladefinish.

Produktspecifikationer

Mærke: Unidrain
Kategori: Afløb
Farve: stainless steel
EAN: 5707692009322
Varenr.: 155036320
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Unidrain ClassicLine rist hjørneafløb, Anniversario
393 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Unidrain rist, hjørneafløb - ClassicLine Anniversario
404 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Unidrain ClassicLine hjørne Anniversario rist 200 mm
405 kr
Til butik
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Unidrain Anniversario rist, hjrne, 200 mm, rustfrit stl (brstet)
430 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Unidrain 2603 Anniversario hjørnerist, 200 mm, rustfrit stål
439 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Unidrain ClassicLine hjørne Anniversario rist 200 mm
472,5 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Unidrain Anniversario rist, hjrne, 200 mm, rustfrit stl (brstet) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Unidrain Anniversario rist, hjrne, 200 mm, rustfrit stl (brstet) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LavprisVVS373 kr373 krKøb
2Proshop DK393 kr432 krKøb
3CS MEGASTORE DK404 kr443 krKøb
4Elvvs.dk405 kr405 krKøb
5WATTOO.DK430 kr430 krKøb
6BilligVVS DK439 kr439 krKøb
7vvsfittings.dk472,5 kr472,5 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Unidrain Anniversario rist, hjrne, 200 mm, rustfrit stl (brstet)

PriceData har fulgt prisen på Unidrain Anniversario rist, hjrne, 200 mm, rustfrit stl (brstet) i 166 dage. Laveste pris i perioden er 373 kr (registreret d. 30. maj 2026), højeste er 412 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 392 kr.

Den nuværende pris på 373 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 6% den seneste måned. Der er registreret 6 prisfald og 9 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 16 prisændringer for Unidrain Anniversario rist, hjrne, 200 mm, rustfrit stl (brstet). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 16 prisændringer for Unidrain Anniversario rist, hjrne, 200 mm, rustfrit stl (brstet) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 2026373 kr15 kr (4%)
1. jun. 2026388 kr15 kr (4%)
30. maj 2026373 kr20 kr (5%)
28. maj 2026393 kr5 kr (1%)
22. maj 2026388 kr5 kr (1%)
13. maj 2026393 kr4 kr (1%)
12. maj 2026397 kr4 kr (1%)
29. apr. 2026393 kr5 kr (1%)
24. apr. 2026388 kr8 kr (2%)
4. apr. 2026380 kr24 kr (6%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret