Gå til hovedindhold

Unidrain model 1002 Afløbsarmatur med venstre vægflange - 700 mm

UnidrainAfløbEAN: 5707692003085
Pris fra 1.593 krtil 1.960 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 367 kr (19% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.555 kr 2. apr.

Sammenlign priser på Unidrain model 1002 Afløbsarmatur med venstre vægflange - 700 mm og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1593 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Unidrain model 1002 Afløbsarmatur med venstre vægflange - 700 mm
1.593 kr
Til butik
Unidrain model 1002 Afløbsarmatur med venstre vægflange - 700 mm billede

Produktspecifikationer

Mærke: UNIDRAIN
Kategori: Gulvafløb
Farve: 1
Artikel nr.: 1002.0700
EAN: 5707692003085
Varenr.: 1429862
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Unidrain 1002 aflbsarmatur til vg p venstre side - 700 mm
1.618 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Unidrain 1002 Afløbsarmatur 700 mm med bagvæg/venstre vægflange
1.618 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Unidrain 1002 afløbsarmatur, 700 mm, mod venstre væg
1.799 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Unidrain 1002 afløbsarmatur, 700 mm, mod venstre væg
1.859 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Unidrain 1002 Afløbsarmatur 700 mm med bagvæg/venstre vægflange
1.960 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Unidrain model 1002 Afløbsarmatur med venstre vægflange - 700 mm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Unidrain model 1002 Afløbsarmatur med venstre vægflange - 700 mm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK1.593 kr1.593 krKøb
2WATTOO.DK1.618 kr1.618 krKøb
3Elvvs.dk1.618 kr1.618 krKøb
4LavprisVVS1.799 kr1.799 krKøb
5BilligVVS DK1.859 kr1.859 krKøb
6vvsfittings.dk1.960 kr1.960 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Unidrain model 1002 Afløbsarmatur med venstre vægflange - 700 mm

PriceData har fulgt prisen på Unidrain model 1002 Afløbsarmatur med venstre vægflange - 700 mm i 174 dage. Laveste pris i perioden er 1.552 kr (registreret d. 2. januar 2026), højeste er 1.661 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.612 kr.

Den nuværende pris på 1.593 kr er tæt på normalprisen. Der er registreret 6 prisfald og 9 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 16 prisændringer for Unidrain model 1002 Afløbsarmatur med venstre vægflange - 700 mm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 16 prisændringer for Unidrain model 1002 Afløbsarmatur med venstre vægflange - 700 mm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. apr. 20261.593 kr7 kr (0%)
24. apr. 20261.586 kr23 kr (1%)
22. apr. 20261.563 kr8 kr (1%)
2. apr. 20261.555 kr106 kr (6%)
29. mar. 20261.661 kr106 kr (7%)
27. mar. 20261.555 kr80 kr (5%)
22. feb. 20261.635 kr26 kr (2%)
20. feb. 20261.661 kr26 kr (2%)
30. jan. 20261.635 kr26 kr (2%)
21. jan. 20261.661 kr26 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret