Gå til hovedindhold

Udendrs trykkontakt, komplet, gr, IP55 - Berker W.1

BerkerBelysningEAN: 4011334441021
Pris fra 128 krtil 180,86 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 52,86 kr (29% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 122 kr 17. apr.

Sammenlign priser på Udendrs trykkontakt, komplet, gr, IP55 - Berker W.1 og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 128 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Berker Trykknap grå komplet w1 ip55
128 kr
Til butik
Berker Trykknap grå komplet w1 ip55 billede

Produktinformation

Berker 50453525 elektrisk skift tilbehør

Produktspecifikationer

Mærke: Berker
Kategori: Afbrydermateriel
Artikel nr.: 50453525
EAN: 4011334441021
Varenr.: 2950448
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Berker Trykkontakt komplet grå W.1 IP55
148 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Berker W.1 Trykkontakt, IP55, grå
149 kr
Til butik
Berker W.1 Trykkontakt, IP55, grå billede

Produktinformation

Afbryder til udendørs brug med IP55 og robust design Du får en afbryder, der er skabt til at klare hverdagen udenfor uanset om det regner eller fryser. Den grå Berker W.1 serie passer diskret ind på facaden og giver dig en tryg løsning til styring af str...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Berker
Kategori: El-installationer
Farve: gray
Størrelse: 76x76x61.55 mm
EAN: 4011334441021
Varenr.: 7917044835
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
New--Trykknap grå komplet w1 ip55
150 kr
Til butik
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Udendrs trykkontakt, komplet, gr, IP55 - Berker W.1
158 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Berker Trykkontakt komplet grå W.1 IP55
180,86 kr
Til butik
Gå til EL-NETSALG
TrustScore 4 ud af 53,8
Berker Trykkontakt komplet grå W.1 IP55
180,86 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Udendrs trykkontakt, komplet, gr, IP55 - Berker W.1 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Udendrs trykkontakt, komplet, gr, IP55 - Berker W.1 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK128 kr167 krKøb
2CS MEGASTORE DK148 kr187 krKøb
3BilligVVS DK149 kr149 krKøb
4CompuMail DK150 kr150 krKøb
5WATTOO.DK158 kr158 krKøb
6EL-GROSSISTEN180,86 kr180,86 krKøb
7EL-NETSALG180,86 kr180,86 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Udendrs trykkontakt, komplet, gr, IP55 - Berker W.1

PriceData har fulgt prisen på Udendrs trykkontakt, komplet, gr, IP55 - Berker W.1 i 183 dage. Laveste pris i perioden er 116 kr (registreret d. 31. december 2025), højeste er 157 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 130 kr.

Den nuværende pris på 128 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 1% den seneste måned. Der er registreret 30 prisfald og 18 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 47 prisændringer for Udendrs trykkontakt, komplet, gr, IP55 - Berker W.1. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 47 prisændringer for Udendrs trykkontakt, komplet, gr, IP55 - Berker W.1 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. maj 2026128 kr1 kr (1%)
25. maj 2026127 kr1 kr (1%)
22. maj 2026128 kr1 kr (1%)
19. maj 2026127 kr1 kr (1%)
17. maj 2026128 kr1 kr (1%)
15. maj 2026127 kr1 kr (1%)
11. maj 2026128 kr1 kr (1%)
9. maj 2026127 kr1 kr (1%)
7. maj 2026128 kr1 kr (1%)
3. maj 2026127 kr1 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret