Gå til hovedindhold

Nordtronic Low Profile Flexible G2 indbygningsspot 75 - 2700K, 440lm, inkl. driver, Sort (mat) / Inden- og udendrs

NordtronicBelysningEAN: 5704629003125
Pris fra 214 krtil 238,75 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 24,75 kr (10% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 194,65 kr 8. maj

Sammenlign priser på Nordtronic Low Profile Flexible G2 indbygningsspot 75 - 2700K, 440lm, inkl. driver, Sort (mat) / Inden- og udendrs og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 214 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
NORDTRONIC Low Profile Flexible G2 Ø75 2700K driver, rund, mat sort, inden- og udendørs brug
214 kr
Til butik
NORDTRONIC Low Profile Flexible G2 Ø75 2700K driver, rund, mat sort, inden- og udendørs brug billede

Produktspecifikationer

Mærke: Nordtronic
Kategori: Lysarmaturer
Farve: 1
Artikel nr.: 35711092
EAN: 5704629003125
Varenr.: 20854887
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Nordtronic Low Profile Flexible G2 indbygningsspot 75 - 2700K, 440lm, inkl. driver, Sort (mat) / Inden- og udendrs
215 kr
Til butik
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Nordtronic Low Profile Flexible udendørs indbygningsspot, driver, Ø7,5 cm, sort, 2700K
215 kr
Til butik
Nordtronic Low Profile Flexible udendørs indbygningsspot, driver, Ø7,5 cm, sort, 2700K billede

Produktinformation

Fleksibelt indbygningsspot til både inde og ude nem montering og lav indbygningshøjde Mangler du et indbygningsspot, der kan bruges både indendørs og udendørs og som er lige til at installere? Her får du et sort indbygningsspot med lav indbygningshøjde,...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Nordtronic
Kategori: Udendørslamper
Farve: black
Størrelse: Diameter 87 mm, Cut-out 75 mm, Height 33 mm
EAN: 5704629003125
Varenr.: 6242003128
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Nordtronic Low Profile Flexible udendørs indbygningsspot, driver, Ø7,5 cm, sort, 2700K
225 kr
Til butik
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Nordtronic Low Profile Flexible udendørs indbygningsspot, driver, Ø7,5 cm, sort, 2700K
225 kr
Til butik
Gå til LampeGuru.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Nordtronic Low Profile Flexible udendørs indbygningsspot, driver, Ø7,5 cm, sort, 2700K
229 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Nordtronic Low Profile Flexible udendørs indbygningsspot, driver, Ø7,5 cm, sort, 2700K
235 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Low profile flexible g2 ø75 27k ms driv
238,75 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Nordtronic Low Profile Flexible G2 indbygningsspot 75 - 2700K, 440lm, inkl. driver, Sort (mat) / Inden- og udendrs koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Nordtronic Low Profile Flexible G2 indbygningsspot 75 - 2700K, 440lm, inkl. driver, Sort (mat) / Inden- og udendrs koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK214 kr253 krKøb
2WATTOO.DK215 kr215 krKøb
3LavprisEl215 kr215 krKøb
4BilligVVS DK225 kr225 krKøb
5Greenline225 kr225 krKøb
6LampeGuru.dk229 kr229 krKøb
7LavprisVVS235 kr235 krKøb
8MaintainIt238,75 kr238,75 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Nordtronic Low Profile Flexible G2 indbygningsspot 75 - 2700K, 440lm, inkl. driver, Sort (mat) / Inden- og udendrs

PriceData har fulgt prisen på Nordtronic Low Profile Flexible G2 indbygningsspot 75 - 2700K, 440lm, inkl. driver, Sort (mat) / Inden- og udendrs i 180 dage. Laveste pris i perioden er 194,65 kr (registreret d. 21. april 2026), højeste er 295 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 229 kr.

Den nuværende pris på 214 kr er 7% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 5% den seneste måned. Der er registreret 17 prisfald og 15 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 33 prisændringer for Nordtronic Low Profile Flexible G2 indbygningsspot 75 - 2700K, 440lm, inkl. driver, Sort (mat) / Inden- og udendrs. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 33 prisændringer for Nordtronic Low Profile Flexible G2 indbygningsspot 75 - 2700K, 440lm, inkl. driver, Sort (mat) / Inden- og udendrs de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
21. maj 2026214 kr4,09 kr (2%)
12. maj 2026218,09 kr15,09 kr (7%)
11. maj 2026203 kr8,35 kr (4%)
8. maj 2026194,65 kr8,35 kr (4%)
7. maj 2026203 kr8,35 kr (4%)
30. apr. 2026194,65 kr8,35 kr (4%)
29. apr. 2026203 kr8,35 kr (4%)
21. apr. 2026194,65 kr33,35 kr (15%)
17. mar. 2026228 kr1 kr (0%)
16. mar. 2026229 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret