Gå til hovedindhold

Udendrs stikkontakt, schuko, med pillesikring, komplet, gr, IP55 - Berker W.1

BerkerBelysningEAN: 4011334395072
Pris fra 129 krtil 171,25 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 42,25 kr (25% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Udendrs stikkontakt, schuko, med pillesikring, komplet, gr, IP55 - Berker W.1 og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 129 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Berker W.1 Schuko stikkontakt med klaplåg og pillesikring, IP55, Grå
129 kr
Til butik
Berker W.1 Schuko stikkontakt med klaplåg og pillesikring, IP55, Grå billede

Produktinformation

Berker stænktæt stikkontakt til udendørs brug. Stikkontakten leveres komplet til montering på væg. Denne stikkontakt har i øvrigt pillesikring (børnesikring).Stikkontakten har sidejord og passer til Schuko stikpropper, som man ofte ser på vaskemaskine, op...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Berker
Kategori: Installationsmateriel
Farve: gray
EAN: 4011334395072
Varenr.: 7917043700
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Udendrs stikkontakt, schuko, med pillesikring, komplet, gr, IP55 - Berker W.1
151 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Berker W.1 Schuko stikkontakt med klaplåg og pillesikring, IP55, Grå
159 kr
Til butik
Berker W.1 Schuko stikkontakt med klaplåg og pillesikring, IP55, Grå billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Berker
Kategori: El-installationer
Farve: gray
EAN: 4011334395072
Varenr.: 7917043700
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Stikk.Schuko M.Pillesik. Grå Kompl W.1
167 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Berker Schuko stikkontakt med klaplåg til vægmontering grå
168 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Stikk.schuko m.pillesik. grå kompl w.1
171,25 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Udendrs stikkontakt, schuko, med pillesikring, komplet, gr, IP55 - Berker W.1 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Udendrs stikkontakt, schuko, med pillesikring, komplet, gr, IP55 - Berker W.1 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LavprisEl129 kr129 krKøb
2WATTOO.DK151 kr151 krKøb
3BilligVVS DK159 kr159 krKøb
4Billigelogvvs.dk167 kr167 krKøb
5Elvvs.dk168 kr168 krKøb
6MaintainIt171,25 kr171,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Udendrs stikkontakt, schuko, med pillesikring, komplet, gr, IP55 - Berker W.1

PriceData har fulgt prisen på Udendrs stikkontakt, schuko, med pillesikring, komplet, gr, IP55 - Berker W.1 i 152 dage. Laveste pris i perioden er 129 kr (registreret d. 25. februar 2026), højeste er 150 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 139 kr.

Den nuværende pris på 129 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 8% den seneste måned. Der er registreret 8 prisfald og 5 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 14 prisændringer for Udendrs stikkontakt, schuko, med pillesikring, komplet, gr, IP55 - Berker W.1. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 14 prisændringer for Udendrs stikkontakt, schuko, med pillesikring, komplet, gr, IP55 - Berker W.1 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 2026129 kr11 kr (8%)
30. maj 2026140 kr11 kr (9%)
12. maj 2026129 kr11 kr (8%)
11. maj 2026140 kr11 kr (9%)
24. apr. 2026129 kr11 kr (8%)
23. apr. 2026140 kr11 kr (9%)
2. mar. 2026129 kr9 kr (7%)
1. mar. 2026138 kr9 kr (7%)
25. feb. 2026129 kr18 kr (12%)
23. feb. 2026147 kr1 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret