Gå til hovedindhold

Ubiquiti UniFi UVC-G4-BULLET Netværksovervågningskamera Udendørs Indendørs

UbiquitiCentral styring af hjemmetEAN: 0817882029513
Pris fra 1.495 krtil 2.499 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 1.004 kr (40% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 999 kr 21. mar.

Sammenlign priser på Ubiquiti UniFi UVC-G4-BULLET Netværksovervågningskamera Udendørs Indendørs og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1495 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til COMTEK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Ubiquiti UniFi UVC-G4-BULLET
1.495 kr
Til butik
Ubiquiti UniFi UVC-G4-BULLET billede

Produktinformation

Ubiquiti UniFi UVC-G4-BULLET Ubiquiti UniFi UVC-G4-BULLET, netværks kamera til brug som video- eller overvågningskamera, sammen med Ubiquiti UniFi Protect 4MP, 24 FPS Video 2688 x 1512 pixel (16:9) Ude og indendørs brug Strøm via PoE Se

Produktspecifikationer

Kategori: UniFi Protect
EAN: 0817882029513
Varenr.: 21588
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Ubiquiti UniFi UVC-G4-BULLET Netværksovervågningskamera Udendørs Indendørs
1.530 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Ubiquiti UniFi Camera G4 Bullet
-4%1.598 kr
Før 1.662 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Ubiquiti UniFi UVC-G4-BULLET Netværksovervågningskamera Udendørs Indendørs
1.929 kr
Til butik
Gå til Homeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Ubiquiti G4-BULLET Kamera
2.499 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Ubiquiti UniFi UVC-G4-BULLET Netværksovervågningskamera Udendørs Indendørs koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Ubiquiti UniFi UVC-G4-BULLET Netværksovervågningskamera Udendørs Indendørs koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1COMTEK1.495 kr1.495 krKøb
2CompuMail DK1.530 kr1.530 krKøb
3Proshop DK1.598 kr1.598 krKøb
4Ultrashop1.929 kr1.929 krKøb
5Homeshop DK2.499 kr2.499 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Ubiquiti UniFi UVC-G4-BULLET Netværksovervågningskamera Udendørs Indendørs

PriceData har fulgt prisen på Ubiquiti UniFi UVC-G4-BULLET Netværksovervågningskamera Udendørs Indendørs i 182 dage. Laveste pris i perioden er 999 kr (registreret d. 5. december 2025), højeste er 1.569 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.398 kr.

Den nuværende pris på 1.495 kr er 7% over normalprisen. Prisen er faldet 5% den seneste måned. Der er registreret 18 prisfald og 20 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 37 prisændringer for Ubiquiti UniFi UVC-G4-BULLET Netværksovervågningskamera Udendørs Indendørs. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 37 prisændringer for Ubiquiti UniFi UVC-G4-BULLET Netværksovervågningskamera Udendørs Indendørs de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 20261.495 kr3 kr (0%)
27. maj 20261.492 kr3 kr (0%)
24. maj 20261.495 kr1 kr (0%)
23. maj 20261.494 kr1 kr (0%)
16. maj 20261.495 kr74 kr (5%)
15. maj 20261.569 kr74 kr (5%)
30. apr. 20261.495 kr22 kr (1%)
29. apr. 20261.473 kr2 kr (0%)
28. apr. 20261.471 kr7 kr (0%)
27. apr. 20261.464 kr8 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret