Gå til hovedindhold

Ubiquiti UniFi G2 Starter Kit - Adgangskontrolapparat - kablet

UbiquitiCentral styring af hjemmetEAN: 0810084691670
Pris fra 1.567 krtil 2.319 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 752 kr (32% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Ubiquiti UniFi G2 Starter Kit - Adgangskontrolapparat - kablet og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1567 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Ubiquiti UniFi G2 Starter Kit Adgangskontrolapparat
1.567 kr
Til butik
Ubiquiti UniFi G2 Starter Kit Adgangskontrolapparat billede

Produktinformation

Ubiquiti UniFi G2 Starter Kit - Adgangskontrolapparat - kablet

Produktspecifikationer

Artikel nr.: UA-G2-SK
EAN: 0810084691670
Varenr.: 1001555659
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Ubiquiti UniFi G2 Starter Kit Adgangskontrolapparat
1.969 kr
Til butik
Ubiquiti UniFi G2 Starter Kit Adgangskontrolapparat billede

Produktinformation

Ubiquiti UniFi G2 Starter Kit Adgangskontrolapparat Oplev fremtidens adgangskontrol med Ubiquiti UniFi G2 Starter Kit. Dette omfattende kit er designet til at give brugervenlig og effektiv adgangsstyring til din virksomhed eller bolig. Med en innovativ ti...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Forside
EAN: 0810084691670
Varenr.: 60989
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Ubiquiti UniFi G2 Starter Kit - Adgangskontrolapparat - kablet
2.081 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Ubiquiti UniFi G2 Starter Kit
2.114 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Ubiquiti Unifi Access G2 Starter Kit
-0%2.286 kr
Før 2.286,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Adgangskontrol system - Ubiquiti G2 Starter Kit, sort/sølv
-8%2.299 kr
Før 2.499 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Adgangskontrol system - Ubiquiti G2 Starter Kit, sort/sølv
-8%2.319 kr
Før 2.519 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Ubiquiti UniFi G2 Starter Kit - Adgangskontrolapparat - kablet koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Ubiquiti UniFi G2 Starter Kit - Adgangskontrolapparat - kablet koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.567 kr1.567 krKøb
2Ultrashop1.969 kr1.969 krKøb
3CS MEGASTORE DK2.081 kr2.081 krKøb
4Proshop DK2.114 kr2.114 krKøb
5Dustin DK2.286 kr2.372,25 krKøb
6Boligcenter DK2.299 kr2.299 krKøb
7Vivas DK2.319 kr2.398 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Ubiquiti UniFi G2 Starter Kit - Adgangskontrolapparat - kablet

PriceData har fulgt prisen på Ubiquiti UniFi G2 Starter Kit - Adgangskontrolapparat - kablet i 185 dage. Laveste pris i perioden er 1.499 kr (registreret d. 21. januar 2026), højeste er 2.127 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.876 kr.

Den nuværende pris på 1.567 kr er 16% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 2% den seneste måned. Der er registreret 18 prisfald og 9 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 23 prisændringer for Ubiquiti UniFi G2 Starter Kit - Adgangskontrolapparat - kablet. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 23 prisændringer for Ubiquiti UniFi G2 Starter Kit - Adgangskontrolapparat - kablet de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. maj 20261.567 kr35 kr (2%)
27. maj 20261.602 kr35 kr (2%)
24. maj 20261.567 kr35 kr (2%)
23. maj 20261.602 kr2 kr (0%)
22. maj 20261.604 kr2 kr (0%)
1. apr. 20261.602 kr196 kr (11%)
21. feb. 20261.798 kr16 kr (1%)
20. feb. 20261.782 kr140 kr (9%)
25. jan. 20261.642 kr143 kr (10%)
21. jan. 20261.499 kr30 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret